poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona główna » [RnŻ] – Jak skutecznie inwestować w fundusze inwestycyjne pod ochroną IKZE? Omawiamy przykład

[RnŻ] – Jak skutecznie inwestować w fundusze inwestycyjne pod ochroną IKZE? Omawiamy przykład

autor Redakcja
0 komentarz

Zachęcamy do obejrzenia rejestracji spotkania w Rynkach na Żywo. Nasz analityk odpowiada na pytanie: Jak skutecznie inwestować w fundusze inwestycyjne pod ochroną IKZE? Wykorzystuje przykład, który dedykowany jest aktywnym zawodowo 30-latkom, którzy mogą dzięki IKZE oszczędzać na emeryturę i przy okazji realizować inne cele finansowe – jak zdobycie dodatkowych pieniędzy na podróże.

Aleksander Matusiewicz wskazuje również, że regularne inwestowanie nie musi oznaczać skupienia się tylko na pomnażaniu oszczędności. Może iść także w parze ze zdobywaniem dodatkowych środków na pasje. 

Dla lepszego zobrazowania przykładu – analityk wybrał jeden fundusz NN Lokacyjny Plus. Porównał jego wyniki – inwestycji w sam fundusz a inwestycji w niego poprzez IKZE. Wielokrotnie w naszych materiałach wskazywaliśmy, że IKZE jest opakowaniem dla innych instrumentów finansowych, dzięki któremu zyskujemy więcej. Tym razem zostanie to pokazane na konkretnym przykładzie.

IKZE - opakowanie dla funduszy NN Lokacyjny Plus

NN Lokacyjny Plus a NN Lokacyjny Plus w IKZE, opracowanie targeto.pl

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia rejestracji spotkania w Rynkach na Żywo. Jak zawsze również zachęcamy do zadawania pytań pod tym wpisem lub w wiadomości prywatnej: [email protected].  

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.