wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » RNŻ – Odpowiadamy na pytanie: Gdzie szukać informacji o funduszach inwestycyjnych?

RNŻ – Odpowiadamy na pytanie: Gdzie szukać informacji o funduszach inwestycyjnych?

by Redakcja
0 comment

Podczas dzisiejszego spotkania w Rynkach na Żywo, o godzinie 11.00 analityk rynków kapitałowych – Aleksander Matusiewicz omówi podstawowe narzędzia Targeto.pl. Wskaże m.in., jak z poziomu notowań funduszy inwestycyjnych dowiedzieć się wszystkich najważniejszych informacji o potencjalnej inwestycji.

Ponadto wskaże także rozwiązania, które mogą być przydatne zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Analityk pokaże, w jaki sposób dodać fundusze inwestycyjne do indywidualnego konta – OBSERWOWANE – gdzie możliwe jest śledzenie informacji o zmianach w funduszu.

Targeto.pl to serwis inwestycyjny, zawierający narzędzia służące do analizy wszystkich dostępnych na polskim rynku funduszy inwestycyjnych. Umożliwia zarówno inwestorom, jak i doradcom dokładne sprawdzenie informacji o funduszach, tworzenie portfeli, korzystanie z gotowych – modelowych rozwiązań, jak i  prognoz okazji inwestycyjnych wskazywanych przez analityków Targeto.pl.

Wszystkie narzędzia serwisu Targeto.pl są dostępne bezpłatnie i bez rejestracji. W związku z tym, w trakcie webinaru, możliwe będzie przetestowanie omawianych funkcjonalności bez zakładania konta.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze – poniedziałek, 4 czerwca, g.11.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.