poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » [RnŻ] Strategia naszego eksperta – zobacz, jak korzystać z koniunktury na rynku deweloperów

[RnŻ] Strategia naszego eksperta – zobacz, jak korzystać z koniunktury na rynku deweloperów

by Redakcja
0 comment

Podczas dzisiejszego spotkania w Rynkach na Żywo nasz ekspert podzieli się z widzami strategią swojego portfela emerytalnego. To już kolejne spotkanie, w którym Aleksander Matusiewicz omawia najbardziej atrakcyjne branże, na które zwrócił uwagę i które wg niego mogą zbudować zysk z portfelu. Analityk odpowie na pytanie, czy deweloperzy mogą zbudować kapitał emerytalny?

Tym, co może zainteresować widzów szczególnie – będzie omówienie potencjału zysku branży deweloperów mieszkaniowych w Polsce oraz wskazanie spółek, które wypłacają wysokie dywidendy. Serdecznie zapraszamy także do zapoznania się z analizą deweloperów działających w Polsce, która jest dostępna w tym wpisie: Najlepszy deweloper w Polsce – z kim i w kogo warto inwestować? Ten wpis to doskonała podstawa, aby zorientować się, które przedsiębiorstwa wyróżniają się na rynku.

Każdy, kto chce wykorzystać koniunkturę na rynku deweloperów powinien dziś (poniedziałek 19.03, godz. 11) wziąć udział w spotkaniu on-line. To jedyna okazja, kiedy o branżę i wybrane przez eksperta spółki można zapytać na żywo.

Zapraszamy do oglądania już o godzinie 11.00!

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.