wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » [PORTFEL TARGETO – NN TFI] Strategia bezpieczna – wynik wyższy niż na lokacie

[PORTFEL TARGETO – NN TFI] Strategia bezpieczna – wynik wyższy niż na lokacie

by Redakcja
0 comment

Strategia bezpieczna to jedna z trzech przygotowanych przez naszych analityków podpowiedzi dla osób zainteresowanych ofertą NN TFI. Strategia ta jest kierowana do inwestorów szukających zysków większych niż na lokacie, akceptujących niewielkie ryzyko straty, jak również stabilne, niewielkie zyski. Przy tworzeniu modelowych propozycji zostały wzięte pod uwagę:

 • aktualna oferta funduszy inwestycyjnych NN TFI
 • wyniki i perspektywy wybranych funduszy
 • poziomy bezpieczeństwa – wrażliwość na ryzyko
 • przykładowe cele finansowe

Strategia NN TFI – Stabilne wzrosty

Przedstawiamy Wam portfel, złożony tylko z funduszy NN TFI, przygotowany przez naszego analityka. Jest to strategia przygotowana z myślą o wszystkich inwestorach, którzy zdecydowali się na inwestowanie w ofertę funduszy NN TFI. Portfel ten może być wsparciem przy wyborze funduszy lub stworzeniu strategii emerytalnej w ramach opakowań – IKZE lub IKE. To gotowa podpowiedź – które fundusze z listy wybrać, w jakim udziale – aby osiągnąć zadowalający wynik.

Strategia miała swój start 05-02-2014. Średnioroczna stopa zwrotu wynosi 3,31%. To zysk większy niż na lokacie.

Aktualna 5-letnia stopa zwrotu za okres: 30 czerwca 2015 – 30 czerwca 2020 to 16,10%.

Założenia strategii bezpiecznej dla funduszy od NN TFI

 • Fundusze agresywne (z ryzykiem SRRI 5 i więcej, np. akcyjne) stanowią maksymalnie 10% portfela
 • Fundusze podwyższonego ryzyka (obligacje korporacyjne i High Yield) maksymalnie 10% portfela
 • Fundusze bezpieczne (rynek pieniężny i obligacje skarbowe) do 100% portfela

Poznaj fundusze w strategii bezpiecznej 

Poznaj fundusze w strategii bezpiecznej:

 1. NN Krótkoterminowych Obligacji
 2. NN Obligacji
 3. NN Średnich i Małych Spółek
 4. NN Konserwatywny

Dla kogo gotowy portfel funduszy od NN TFI?

Strategia może być odpowiednia dla inwestora, który ceni bezpieczeństwo i stabilność ponad wysoki zysk. Portfel ten skierowany jest dla osób w wieku 25-60 lat, które chcą oszczędzać od 1 roku do 3 lat na większe, ale zaplanowane wydatki.

Jakie cele zrealizujesz z portfelem dopasowanym do oferty NN TFI?

 • Odłożenie pieniędzy na rodzinne wakacje
 • Zakup sprzętu AGD
 • Kupno nowego samochodu

To przykładowe cele finansowe, na które możesz powiększać swój kapitał w okresie od roku do trzech lat z naszą strategią. Jeśli skład portfela jest dla Ciebie zadowalający – możesz również wykorzystać te podpowiedzi do utworzenia portfela IKE, IKZE i inwestować długoterminowo na swoją prywatną emeryturę.

Dlaczego warto skorzystać z gotowej strategii dla funduszy NN TFI?

Przede wszystkim oszczędzasz czas. Do portfela zostały wybrane fundusze znajdujące się aktualnie na liście dostępnych funduszy na oficjalnej stronie dystrybutora – czyli NN TFI. Fundusze zostały poddane szczegółowej analizie i ocenie przez specjalistów. Te z najlepszymi wynikami i perspektywami – trafiły do portfela modelowego. Dla każdego funduszu podany jest jego udział do całości portfela. Taki układ pomaga w rozproszeniu ryzyka i podtrzymania wyniku.

Masz swojego prywatnego e-doradcę. Portfel ten jest stale monitorowany przez analityka. Jest również odpowiednio zarządzany. Oznacza to, że cyklicznie są dokonywane zmiany, które wspierają wynik portfela. O wszystkich zmianach informujemy w mailingu, wpisach na blogu oraz na naszych kanałach social media. Dzięki temu przykładowy portfel jest pod stałą, profesjonalną opieką. Jeśli potrzebujesz wsparcia w pierwszych zmianach na swoim rachunku – napisz do nas na chacie lub zostaw wiadomość e-mail: [email protected]

W każdej chwili możesz zmienić strategię, korzystając z naszych podpowiedzi w wyborze funduszy. Pozostałe strategie dostępne są tutaj:

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.