poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona główna » [Rnż] Portfel emerytalny eksperta – zobacz w co inwestuje Aleksander Matusiewicz

[Rnż] Portfel emerytalny eksperta – zobacz w co inwestuje Aleksander Matusiewicz

autor Redakcja
0 komentarz

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na prywatną emeryturę dzięki IKE i IKZE na kolejny webinar z ekspertem. Nasz analityk – Aleksander Matusiewicz wystąpi gościnnie na kanale Rynki na Żywo, w poniedziałek 11. grudnia, tuż po godzinie 11.00, jako gość specjalny. Spotkanie będzie można oglądać na youtube, a także w tym wpisie, w załączonym poniżej filmie.

Podczas tego spotkania zaprezentowany zostanie rzeczywisty rachunek IKE prowadzony w domu maklerskim. Aleksander Matusiewicz pokaże, w jakie instrumenty inwestował, jak często wpłacał środki do IKE oraz co najważniejsze ile zyskał przenosząc swoje inwestycje na rachunek IKE. Nie zabraknie również odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania naszych użytkowników.

Rynki na żywo, g. 11.00 – zapraszamy na LIVE z ekspertem i jak zawsze do wspólnej dyskusji podczas spotkania i pod tym wpisem. Jeśli chcecie, aby w przyszłym tygodniu specjalista odpowiedział na Wasze pytania o IKE i IKZE – pozostawcie je pod tym wpisem. Do zobaczenia w poniedziałek!

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.