poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » Karta kredytowa Raiffeisen – produkt dla młodych i aktywnych zawodowo

Karta kredytowa Raiffeisen – produkt dla młodych i aktywnych zawodowo

by Redakcja
0 comment

Karta kredytowa Raiffeisen i program partnerski Class&Club to nowe produkty finansowe Raiffeisen Polbanku dedykowane młodym i aktywnym zawodowo osobom z zarobkami powyżej 3500 zł netto. W artykule sprawdzamy, czy jest to najlepsza karta kredytowa dla ludzi chcących w pełni korzystać z dobrodziejstw nowinek technologicznych.

Raiffeisen Polbank doceniany przez instytucje i klientów prywatnych

Raiffeisen Polbank w 2017 roku ponownie otrzymał tytuł „Bank doceniony przez klientów”, uzyskawszy drugie miejsce w Rankingu Satysfakcji Klientów Detalicznych Banków. W roku ubiegłym instytucja została uhonorowana tytułem „Instytucja roku 2016” w kategorii „Najlepsza jakość obsługi w placówce”.

Nie bez znaczenia stają się również rekomendacje popularnych influencerów. Produkty Raiffeisen Polbank rekomendowane są przez jednego z bardziej rozpoznawalnych blogerów lifestylowych – Ekskluzywnego Menela, który promuje wszechstronność i wygodę oferowanego produktu finansowego – konta bankowego.

Opłaty związane z kartą kredytową Raiffeisen World MasterCard Class&Club

Karta kredytowa Raiffeisen posiada oprocentowanie zadłużenia wynoszące 10 proc. Przy limicie kredytowym w wysokości 4050 zł, współczynnik RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) wynosi 14,61 proc.

Miesięczna opłata za prowadzenia konta w Raiffeisen Polbank wynosi 10 zł. Opłata interchange dla karty to 0,3 proc. wartości transakcji, natomiast dla wybranych rodzajów transakcji opłata może być niższa.

Prowizje za wypłatę gotówki w bankomacie krajowym i zagranicznym, a także za przelew realizowany za pośrednictwem karty wynoszą 4 proc. Opłata miesięczna za serwis SMS to 7,5 zł, a ubezpieczenie Class&Comfort jest darmowe.

Programy dla użytkowników karty kredytowej Raiffeisen

Jak widać, podstawowe opłaty za korzystanie z karty kredytowej Raiffeisen są dość niewielkie. Bardziej interesujące jest jednak bogactwo dodatkowych opcji oraz rozbudowane programy przygotowane dla aktywnych użytkowników karty.

Biorąc udział w programie partnerskim Class&Club i Priceless Special możliwe jest uzyskanie atrakcyjnych zniżek u partnerów programów, m.in.: RTV Euro AGD, Carrefour, Decathlon, Cinema City, czy Home&You.

Pełna lista partnerów programu znajduje się w tym miejscu.

Program Priceless Special umożliwia zbieranie punktów za realizowane transakcje bezgotówkowe. Gromadzone punkty na karcie kredytowej mogą być wymieniane na atrakcyjne nagrody, dopasowane do gustów docelowej grupy odbiorców tego produktu finansowego. Poza nagrodami rzeczowymi, zdobyte punkty na karcie kredytowej mogą zostać przeznaczone na cele charytatywne.

Dzięki darmowemu ubezpieczeniu Class&Comfort użytkownicy karty kredytowej Raiffeisen World MasterCard Class&Club uzyskają bogate pakiety ubezpieczeniowe, składające się m.in. z: Home Assistance z usługą Concierge i ubezpieczeń podróżnych.

Korzyści wynikające z posiadania karty kredytowej Raiffeisen

Jedną z podstawowych korzyści jest uzyskanie długiego okresu bezodsetkowego, który wynosi nawet 56 dni od daty zakupu. Minimalna spłata zadłużenia na karcie może wynosić jedynie 3 proc. całości zadłużenia (minimum 30 zł). Raiffeisen Polbank umożliwia swoim klientom rozłożenie zakupów na raty o wartości min. 300 zł oraz wykupienie dodatkowego ubezpieczenia na wypadek śmierci i trwałej niezdolności do pracy lub ubezpieczenia Bezpieczna Karta.

Osobom aktywnym z pewnością przypadnie do gustu możliwość realizowania szybkich płatności zbliżeniowych za pomocą Minikarty MasterCard, którą można nakleić np. na smartfon i zapłacić za zakupy bez wyciągania portfela. Na uwagę zasługują również intuicyjne i łatwe w obsłudze system bankowości internetowej R-Online, portfel MasterPass i aplikacja Mobile Bank. Więcej o zaletach karty kredytowej Raiffeisen.

Karta kredytowa Raiffeisen w podsumowaniu – dlaczego warto ją mieć?

Karta kredytowa World MasterCard Class&Club to obecnie najlepsza karta kredytowa dla fanów technologicznych nowinek i osób żyjących aktywnie. Produkt jest niezwykle funkcjonalny i elastyczny, zapewniając jednocześnie wygodę, atrakcyjne programy partnerskie i dodatki umilające korzystanie z karty kredytowej.

Dzięki długiemu okresowi bezodsetkowemu (56 dni), wysokiemu limitowi kredytu (100 000 zł) oraz bezpłatnemu ubezpieczeniu Class&Comfort, Raiffeisen Polbank gwarantuje komfortowe i bezproblemowe użytkowanie karty kredytowej. Opłata miesięczna może zostać anulowana przy realizowaniu miesięcznych bezgotówkowych transakcji na kwotę 1500 zł. Na uwagę zasługuje łatwość i szybkość realizowania transakcji bezgotówkowych dzięki naklejce Minikarta MasterCard. Warto zwrócić uwagę na wysoką, czteroprocentową prowizję wypłaty gotówki w bankomatach krajowych i zagranicznych.

Jak widać po specyfikacji karty kredytowej, produkt ten dostosowany jest dla użytkowników wybierających rozwiązania bezgotówkowe i wszystkich tych, dla których liczy się wygoda, szybkość realizowanych transakcji oraz łatwość dopasowania produktów finansowych do swojego aktywnego stylu życia.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.