wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » Aleksander Matusiewicz gościnnie w Rynkach na Żywo – wszystko o inwestowaniu w IKE i IKZE

Aleksander Matusiewicz gościnnie w Rynkach na Żywo – wszystko o inwestowaniu w IKE i IKZE

by Redakcja
0 comment

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na prywatną emeryturę dzięki IKE i IKZE na webinar z ekspertem. Nasz analityk – Aleksander Matusiewicz wystąpi gościnnie na kanale Rynki na Żywo, w poniedziałek 27 listopada, tuż po godzinie 11.00, jako gość specjalny. 

Podczas spotkania padną odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące samodzielnego inwestowania na emeryturę. Omówione zostaną najważniejsze parametry IKE i IKZE oraz korzyści z inwestowania za pomocą tych produktów. Padnie także odpowiedź na pytanie, które przed corocznym rozliczeniem PIT jest bardzo ważne – jak uzyskać zwrot podatku z tegorocznej inwestycji?

Rynki na żywo, g. 11.00 – zapraszamy na LIVE z ekspertem i jak zawsze do wspólnej dyskusji.

Ekspert o IKE i IKZE – Najważniejsze wątki poruszone podczas spotkania z ekspertem

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.