wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » [RnŻ] Jak inwestować na rynku nieruchomości mieszkaniowych?

[RnŻ] Jak inwestować na rynku nieruchomości mieszkaniowych?

by Redakcja
0 comment

Podczas dzisiejszego spotkania z analitykiem Targeto.pl w Rynkach na Żywo poruszony został temat inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych. Padło wiele interesujących informacji. Aleksander Matusiewicz wskazał, jak inwestować na tym rynku, aby osiągać zyski. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia rejestracji.

Rynek nieruchomości mieszkaniowych przykuwa coraz większą uwagę inwestorów. Bardzo niskie oprocentowanie depozytów zachęca do przenoszenia kapitału głównie na rynek mieszkań pod wynajem. Obecnie ceny za metr kwadratowy rosną stabilnie i są akceptowane przez nabywców. Jednak rosnące koszty budowy mogą zmusić deweloperów do przyspieszenia dynamiki wzrostu cen, co mogłoby ograniczyć popyt inwestycyjny na nowe mieszkania i zmniejszyć rentowność.

Z drugiej strony wykorzystując produkty finansowe oparte o rynek nieruchomości, można osiągnąć rentowność wyższą niż na wynajmie. Co więcej, produkty finansowe są całkowicie bezobsługowe.

W dzisiejszym wystąpieniu przybliżyliśmy, jak firmy deweloperskie mogą kontrolować ceny nowych mieszkań i dlaczego warto rozważyć inwestycję w produkty finansowe oparte o rynek nieruchomości. Zapraszamy do obejrzenia rejestracji oraz do dyskusji pod niniejszym wpisem.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.