wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » Luksusowa biżuteria finansowa – karta kredytowa Lion’s Bank Master Key® World Elite MasterCard®

Luksusowa biżuteria finansowa – karta kredytowa Lion’s Bank Master Key® World Elite MasterCard®

by Redakcja
0 comment

Wizytówka ludzi sukcesu – pierwsza na polskim rynku pionowa karta kredytowa o nieregularnym kształcie. Produkt stanowiący przepustkę do najlepszych usług i towarów na całym świecie. Symbolizujący luksus i elegancję. Designerska, a jednak ponadczasowa. Taka jest nowa karta kredytowa Lion’s Bank Master Key® World Elite MasterCard®. Co kryje się w tej niezwykłej ofercie dla klientów Premium?

Design to luksus – biżuteria w portfelu

Karta kredytowa Lion's Bank

fot. https://www.lionsbank.pl/karta-master-key

Prestiżowa karta kredytowa skierowana do wyselekcjonowanej grupy klientów. Oznaka luksusu, stanowiąca gwarancję specjalnego traktowania i nieograniczony dostęp do najlepszych produktów na całym świecie. Przy tym będąca gwiazdą wśród kart kredytowych, proponowanych przez Banki. Unikalna i jedyna w swoim rodzaju. Biżuteria w portfelu każdego człowieka biznesu.

Lion’s Bank Master Key World Elite MasterCard dedykuje najzamożniejszej grupie społeczeństwa idealną pod każdym względem kartę kredytową. Tym samym otworzył nowy rozdział bankowości. Stworzył innowacyjny produkt: metalową kartę, wykonaną ze stopu 3 metali: cynku, miedzi i niklu, ważącą jedynie 25 gramów. Jednocześnie jest to pierwsza Europie karta z portfolio Master Card zorientowana pionowo.

Wyjątkowa karta kredytowa Lion’s Bank – minimalistyczny wzór

Prestiżowa karta kredytowa wyróżnia się nietypowym, nieregularnym kształtem. Niezwykły wygląd zawdzięcza świetlnym, srebrzystym refleksom, kojarzącym się z blaskiem księżyca. Jednocześnie charakteryzuje ją minimalistyczny design. Na froncie jest umieszczony lustrzany logotyp Lion’s Bank, pod którym wytłoczone jest imię i nazwisko posiadacza.

Niespotykaną cechą jest brak wytłoczonego numeru karty. Ta suma atrybutów sprawia, że wszystkie spojrzenia zwrócone są na osobę, będącą posiadaczem tego unikalnego produktu.

Z kartą kredytową Lion’s Bank – gdy „niemożliwe – traci swoje znaczenie”

Produkt od Linio’s Bank oferuje także wsparcie. Bez względu na typ przedsięwzięcia – sztab specjalistów, jest stale do dyspozycji i gwarantuje prestiżowe traktowanie. Jak sami się określają „z nami słowo – niemożliwe – traci swoje znaczenie”.

W ofercie opisującej kartę kredytową znajdziemy informację, że ten perfekcyjny stop metalu jest synonimem władzy i prestiżu. Otwiera nowe możliwości przed swoim posiadaczem. Klient Lion’s Bank Master Key World Elite MasterCard staje się uczestnikiem programu World MasterCard® Rewards, skierowanego do ludzi biznesu. Podczas płatności kartą, automatycznie na koncie właściciela są zbierane punkty, które można wymienić na indywidualne lub grupowe produkty z Katalogu Nagród dla Biznesu.

Wśród grupowych można doszukać się nagród w postaci niesamowitych wrażeń w powietrzu, wodzie i na ziemi. Do wyboru jest mnóstwo fantastycznych akcesoriów elektronicznych, unikalnych gadżetów przydatnych w każdym biurze, domu lub podróży. Warto zwrócić uwagę również na vouchery do wykorzystania w najlepszych sklepach internetowych i stacjonarnych.

Gdy cały świat to naprawdę za mało

Pieniądze są po to, aby czerpać z nich przyjemność. Konstrukcja karty Master Key znosi wszelkie bariery finansowe. Limit przypisany do karty wynosi milion złotych. Dodatkowo klient Lion’s Bank ma dostęp do usług concierge zapewnianych przez londyńską Quintessentially Lifestyle.

W ramach usługi Concierge można mieć pewność, że wszystkie nietypowe i z pozoru niemożliwe sprawy, zostaną wykonane przez profesjonalnych opiekunów. Wystarczy jeden telefon, a niecierpiąca zwłoki usługa lub problem zostaną rozwiązane.

Master Key World Elite to również gwarancja perfekcyjnego połączenia lotniczego, zakupu biletów i rezerwacji hotelu. Dedykowany do karty program Priority Pass daje dostęp do 900 saloników Vip na lotniskach w ponad 400 miastach na świecie 24 godziny na dobę w każdy dzień roku. Są to niewielkie wydzielone pokoje, w których można odpocząć czy popracować, skorzystać z Wi-Fi i urządzeń biurowych. Dodatkowo zapewniona jest usługa przechowywania bagażu i catering dostosowany do gustu klienta. Ponadto istnieje możliwość wykupienia takiej samej usługi dla towarzysza podróży.

W trosce o bezpieczeństwo posiadacz prestiżowej karty kredytowej otrzymuje bezpłatne ubezpieczenie Axa Travel. Pokryje ono wszystkie koszty powstałe w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia. Co więcej, Lion’s Bank dba również o rodzinę i bliskich. W ramach pakietu ubezpieczeniowego każdy otrzymuje ubezpieczenie podróżne, pakiet assistance, odszkodowanie za odwołanie lub przesunięcie lotu, zgubienie bagażu, koszty hospitalizacji i leczenia za granicą oraz gwarantuje bezpieczny powrót do domu.

Indywidualizm – synonimem lwa i luksusu

Jedyny taki format produkt finansowy na rynku. Wyjątkowy nie tylko ze względu na niespotykany dotąd kształt, ale także ze względu na to wszystko, co ta niezwykła karta kryje w sobie. Pasje, pragnienia, marzenia czy najśmielsze zachcianki? Dziś cały świat jest na wyciągnięcie ręki. By otworzyć drzwi do niego, wystarczy posiadać właściwy klucz – Jarosław Augustyniak prezesa zarządu Lion’s Bank

Posiadanie prestiżowej karty kredytowej to również gwarancja opieki zaufanego private bankiera Lion’s Banku. Dodatkową preferencją jest również zabezpieczenie w razie napadu na tle rabunkowym, napaści przy bankomacie oraz ochrona zakupów dokonanych przy użyciu karty. Dla właścicieli Master Key nie mogło zabraknąć w ofercie, członkostwa w klubach Hertz oraz Avis.

Dla posiadaczy kart Grupa Idea Bank proponuje szereg produktów skierowanych do osób prowadzących własną firmę. Wyróżnić tu można usługi księgowe, factoring i leasing. Nie sposób pominąć wygodnej usługi dostarczenia nowo zakupionego samochodu, zatankowanego, sfinalizowanego zakupu indywidualnych tablic rejestracyjnych pojazdu, w dowolne miejsce w Polsce.

Karty o unikalnych właściwościach są skierowane do najzamożniejszej grupy osób. Spełniają szereg funkcji. Są nie tylko metalowym przedmiotem do płacenia, ale również dostarczają ich właścicielom niebanalne i spersonalizowane usługi. Kuszą swoim wyglądem, a niespotykany design przykuwa niejedno spojrzenie. W ręku posiadacza sprawiają, że poczuje się on wyróżniony i traktowany zawsze w sposób szczególny.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.