poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » [PILNE] To pewne – w Brand24 będzie można inwestować już w 2018 roku

[PILNE] To pewne – w Brand24 będzie można inwestować już w 2018 roku

by Redakcja
0 comment

W wywiadzie z września z dyrektorem Brand24 – Michałem Sadowskim – rozmawialiśmy o planach związanych z debiutem Brand24 na giełdzie. Wówczas Michał podkreślił, że emisja i debiut na New Connect to jedna z rozważanych opcji pozyskania finansowania na rozwój. W drugim tygodniu listopada informacje o wejściu Brand24 na młody parkiet zostały potwierdzone. Cały wywiad możecie przeczytać tutaj: Czy Brand24 wejdzie na młody parkiet?

Debiut Brand24 na NewConnect

Spółka Brand24 planuje debiut na rynku NewConnect w 2018 roku. Cena emisyjna została ustalona na poziomie 31,76 zł. W ostatnim czasie spółka sprzedała akcje za 3,5 mln zł co dało jej wycenę na 60 mln zł.

Środki przeznaczymy na rozbudowę naszego zespołu informatyków, a w efekcie – rozwój technologii, a także zwiększenie comiesięcznych budżetów przeznaczanych na akwizycję nowych klientów… chcemy jak najszybciej dojść do ważnego dla nas progu 5 tysięcy aktywnych klientówmówi dyrektor Brand24 Michał Sadowski.

Obecnie z portalu korzysta 2 tysiące użytkowników. Brand24 planuje rozwój podobny do LiveChat’a, którego założyciele są akcjonariuszami firmy. LiveChat posiada 11,5% akcji spółki a CEO Mariusz Ciepły należy do Rady Nadzorczej Brand24 SA.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.