poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » Nie zwlekaj z rozliczeniem PIT! Ekspert podpowiada, jak uzyskać zwrot dzięki inwestycji w IKZE

Nie zwlekaj z rozliczeniem PIT! Ekspert podpowiada, jak uzyskać zwrot dzięki inwestycji w IKZE

by Redakcja
0 comment

Podczas dzisiejszych Rynków na Żywo o godzinie 11.00  – Aleksander Matusiewicz jeszcze raz krótko omówi – czym jest IKE i IKZE. Które rozwiązanie warto wybrać, aby zwiększać swój prywatny kapitał emerytalny.

Przedstawi także trzy strategie, które mogą być wsparciem dla wszystkich, którzy zdecydowali się otworzyć IKZE z funduszami inwestycyjnymi, ale nie wiedzą, które fundusze wybrać do portfela, aby bezpiecznie zwiększać zyski.

Nie zabraknie także informacji o tym, jak rozliczyć PIT, aby uzyskać zwrot z podatku dzięki inwestowaniu w IKZE. Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu on-line oraz zadawania pytań.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.