poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » [Rynki na Żywo] Zbliżenie na Pracownicze Plany Kapitałowe – czyli PPK pod lupą ekspertów

[Rynki na Żywo] Zbliżenie na Pracownicze Plany Kapitałowe – czyli PPK pod lupą ekspertów

by Redakcja
0 comment

Podczas najbliższych Rynków na Żywo nasz ekspert omówi szerzej reformę emerytalną. Skupi się przede wszystkim na Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK). Będzie to wyjątkowe spotkanie, ponieważ ustawie przyjrzy się także twórca Rynków na Żywo – Daniel Kostecki. 

Będzie to doskonały moment, aby wziąć udział w dyskusji ekspertów i zadać pytania o kształt i przyszłość Pracowniczych Planów Kapitałowych. Całe spotkanie będzie można obejrzeć na żywo już 5 marca o godzinie 11.00.

Już teraz zapraszamy także do lektury artykułów omawiających zmiany emerytalne. Przede wszystkim zachęcamy do przeczytania wywiadu z naszym analitykiem Aleksandrem Matusiewiczem na temat zmian w OFE. W rozmowie specjalista odpowiada na ważne pytanie – dlaczego rząd mógł zabrać OFE i czy to samo może spotkać oszczędności w PPK?

Serdecznie zapraszamy do udziału w dyskusji z ekspertami w Rynkach na Żywo oraz do przeglądania naszych aktualnych wpisów na temat zmian w emeryturach.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.