poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona główna » [RnŻ] – Jak zadbać o własną emeryturę z pomocą specjalisty

[RnŻ] – Jak zadbać o własną emeryturę z pomocą specjalisty

autor Redakcja
0 komentarz

Zachęcamy do obejrzenia rejestracji spotkania w Rynkach na Żywo. Nasz analityk Aleksander Matusiewicz opowiada o tym, dlaczego powstał serwis emerytury.targeto.pl, dla kogo jest skierowany i co można na nim znaleźć. 

W jednym miejscu każdy zainteresowany znajdzie najważniejsze informacje o produktach oszczędnościowych (obligacje skarbowe, konta oszczędnościowe, czy lokaty) i inwestycyjnych (fundusze inwestycyjne). Znaleźć można na nim również omówienie najlepszych dostępnych ofert na rynku, poradniki i instrukcje oraz rankingi ofert. Jak również informacje, w jaki sposób można zwiększyć swój zysk z oszczędności i inwestycji o 23,5%, otrzymać coroczny zwrot z PIT, czy które produkty oszczędnościowe są najlepsze ranking Targeto.pl.

Najczęściej Polacy wybierają rachunki IKE i IKZE z funduszami inwestycyjnymi. Obecnie na rynku dostępne są oferty 17 TFI, w których można prowadzić takie rachunki, dlatego przygotowaliśmy ranking IKE i IKZE z funduszami inwestycyjnymi na 2018r. Dzięki temu w prosty sposób można wybrać najlepsze rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia rejestracji spotkania w Rynkach na Żywo. Jak zawsze również zachęcamy do zadawania pytań pod tym wpisem lub w wiadomości prywatnej: [email protected].  

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.