wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » [RnŻ] Plan Targeto.pl na 2018 rok: rankingi IKE i IKZE oraz strategia inwestycyjna analityka

[RnŻ] Plan Targeto.pl na 2018 rok: rankingi IKE i IKZE oraz strategia inwestycyjna analityka

by Redakcja
0 comment

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na prywatną emeryturę dzięki IKE i IKZE na kolejny webinar z ekspertem. Nasz analityk – Aleksander Matusiewicz wystąpi gościnnie na kanale Rynki na Żywo, w poniedziałek 15 stycznia, tuż po godzinie 11.00, jako gość specjalny.

Będzie to pierwsze spotkanie w tym roku z cyklu inwestowania z wykorzystaniem rachunków IKE oraz IKZE. Na początek wystąpienia przypomnienie o korzyściach jakie dają te rozwiązania. Na spotkaniu nie zabraknie informacji o zbliżających się wielkimi krokami publikacji rankingów przygotowanych przez Targeto.pl o IKE i IKZE w funduszach inwestycyjnych, domach maklerskich i bankach. Na koniec nasz ekspert pokaże w jaki sposób korzysta i wpłaca na swój prywatny rachunek IKZE i jaką strategię przyjął na 2018r.

Rynki na żywo, g. 11.00 – zapraszamy na LIVE z ekspertem i jak zawsze do wspólnej dyskusji.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.