wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » INSTRUKCJA: Jak założyć IKZE od NN TFI i co roku odbierać zwrot z PIT

INSTRUKCJA: Jak założyć IKZE od NN TFI i co roku odbierać zwrot z PIT

by Redakcja
0 comment

W tym artykule znajdziesz pomocną instrukcję, dzięki której w 15 minut założysz najkorzystniejsze na rynku Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego IKZE Plus. Przygotowałem ją dla Ciebie, aby ułatwić Ci założenie rachunku i pokazać, że ten proces jest bardzo intuicyjny – nie wymaga wychodzenia z domu. W tym dokumencie znajdziesz informacje, jak krok po kroku założyć IKZE Plus, co czeka Cię przy wypełnianiu niezbędnych formularzy oraz gdzie możesz uzyskać pomoc, jeśli natrafisz na techniczne przeszkody. W instrukcji umieściłem dla Ciebie także wszystkie sposoby kontaktu ze mną, gdy zechcesz zadać mi pytanie o ten produkt.

Jak założyć IKZE od NN TFI- instrukcja zakładania rachunku w 10 krokach

Jeśli:

  • znasz ten produkt i chcesz sprawdzić, jak wygląda proces zakładania rachunku,
  • wiesz, jakie korzyści ze sobą niesie samodzielne inwestowanie oszczędności i chcesz co roku obniżać swój PIT,
  • wiesz, dlaczego wielokrotnie IKZE Plus zdobyło pierwsze nie tylko w moich rankingach

i chcesz przed założeniem konta sprawdzić, jak w ogóle wygląda cały proces i upewnić się, czy nie jest skomplikowany – przejrzyj tę instrukcję. Na każdej stronie pokazuję zrzut ekranu, który i Ty zobaczysz, gdy zdecydujesz się otworzyć własne IKZE Plus.

Jeśli chcesz teraz założyć IKZE Plus, wspierając się instrukcją przygotuj:

  • dowód osobisty
  • aktualny numer telefonu i miej swój telefon w zasięgu ręki (otrzymasz na niego ważne kody)
  • aktualny adres e-mail (otrzymasz na niego ważne potwierdzenia)
  • numer konta bankowego, z którego najczęściej korzystasz.

–> Otwórz konto IKZE od NN Investment Partners

Jak założyć IKZE Plus od NN TFI? Skorzystaj ze wsparcia!

Na wszystkich stronach zaznaczyłem dla Ciebie informację o infolinii od NN TFI 801 690 555 lub 22 541 75 11, z której możesz skorzystać w dni powszednie od 8:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 14:00. Koszt połączenia wg stawek operatora. Te numery mogą Ci się przydać, gdy na stronie wystąpią problemy techniczne, coś nie będzie dla Ciebie zrozumiałe lub po prostu będziesz potrzebować wsparcia w przejściu przez kolejne kroki.

W instrukcji, tak jak i na mojej stronie – znajdziesz do mnie kontakt:

  • mailowy: [email protected]
  • na czacie z poziomu strony targeto.pl, który wyświetla w prawym dolnym rogu

Chętnie odpowiem na Twoje pytania, wyjaśnię lub rozwinę to, co wyda Ci się skomplikowane przy założeniu lub inwestowaniu oszczędności za pomocą IKZE. Na wszystkie wiadomości i powiadomienia odpowiadam tak szybko, jak to możliwe. 

–> Otwórz konto IKZE od NN Investment Partners

W co inwestować poprzez IKZE Plus? Bądź na bieżąco z moimi opiniami

Zakładając IKZE Plus, zobaczysz 23 fundusze od NN TFI, w które możesz zainwestować swoje oszczędności. Pamiętaj – minimalna pierwsza wpłata to tylko 50 zł. Ale możesz zainwestować więcej. Ważne jest, w co swoje pieniądze zainwestujesz, który fundusz lub fundusze wybierzesz na początek. Pamiętaj! Dokonuj wyboru rozważnie. Dobrze oceń swoje możliwości i wrażliwość na ryzyko. Najważniejsze informacje dostarczę Ci na maila, gdy dołączysz do listy. Ale wszystkie decyzje zawsze podejmujesz samodzielnie. Nigdy nie sugeruj się tylko stopą zwrotu. Zawsze rozważ, na czym Ci zależy przy realizacji Twojego celu finansowego.

Pamiętaj, że możesz dokonywać zmian w swoim IKZE Plus – zarówno jeśli chodzi o wybór funduszy, jak i zakończenie inwestycji czy przeniesienie oszczędności gdzie indziej. To elastyczne rozwiązanie, w którym nie zamrażasz swoich oszczędności na dłużej niż chcesz. Ale oczywiście najwięcej korzyści zyskujesz, gdy inwestujesz do 55 roku życia. 

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.