poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » Masz IKZE, ale nie przelałeś oszczędności? Zrób to i spraw sobie najlepszy prezent

Masz IKZE, ale nie przelałeś oszczędności? Zrób to i spraw sobie najlepszy prezent

by Redakcja
0 comment

Wkrótce spotkamy się przy wigilijnym stole z rodziną i przyjaciółmi. Jest to jedna z nielicznych okazji do spotkania się z całą rodziną, rozmów, życzeń na kolejny rok i podsumowań mijającego roku. To również czas, w którym obdarowujemy bliskich.

To także najlepszy moment, aby wrócić do rozważań nad zabezpieczeniem swojej emerytury. Najlepszy też dla tych, którzy otworzyli IKZE, ale z jakiś powodów nie zdecydowali się przelać oszczędności. Mimo że doskonałym prezentem jest nie tylko fakt zabezpieczenia swojej emerytury i dodatkowych środków dla bliskich, ale przede wszystkim wysoka ulga podatkowa, którą możemy odebrać w nowym roku.

Podaruj sobie i bliskim spokojną przyszłość z kontem IKZE

Gdy najbliżsi zjeżdżają w rodzinne strony, czasem z drugiego końca świata – wspólnie świętujemy. Na kilka dni zapominamy o naszych codziennych problemach. Najmilszą chwilą jest moment wręczania prezentów. Zerknijmy wtedy na osoby starsze od nas. Zastanówmy się, czy w ich wieku chcemy otrzymywać prezenty oraz czy chcemy wcielać się w rolę św. Mikołaja i wręczać najbliższym szczodre upominki. Żeby móc łączyć te dwie przyjemne role – warto zabezpieczyć dla siebie i bliskich dodatkowe pieniądze na przyszłość.

Okres świąteczny to właśnie doskonały czas na obdarowanie samego siebie szczególnym prezentem, który w przyszłości zapewni nam możliwość obdarowywania innych. Ten upominek możemy sprawić sobie już teraz. Tym prezentem jest IKZE. Jeśli z jakiś powodów założyłeś ostatnio konto, ale nie aktywowałeś go i nie przelałeś oszczędności – święta to najlepszy moment. Wokół Ciebie jest dość argumentów, które przekonają Cię, że warto zadbać o bezpieczeństwo i niezależność.

Twoje IKZE – myśl o najbliższych i wręcz sobie prezent – zwrot nawet w wys. 1830 zł.

Święta to czas, w którym często zatrzymujemy się, aby pomyśleć o przyszłości i podsumować mijający rok. W jednym momencie, przy wigilijnym stole zasiada kilka pokoleń. Młodsi cieszą się z otrzymanych upominków, a starsi zastanawiają się, jak ułatwić swoim pociechom start w dorosłość.

W końcu czas płynie szybko i zanim się obejrzymy – nasze dzieci wyjadą na studia i założą swoje rodziny. Wtedy będziemy chcieli ułatwić im start w dorosłość opłacając studia, pomagając rozkręcić biznes, czy pomóc kupić pierwsze mieszkanie. Nie wspominając już o realizowaniu marzeń wnuków i sprawianiu im naprawdę wyjątkowych prezentów. Czy te argumenty nie wystarczą, aby gromadzić oszczędności przyszłość swoją i bliskich?

Sposoby na aktywne oszczędzanie w IKZE na emeryturę i nie tylko

Czym szybciej zaczniemy o tym myśleć i szukać odpowiednich rozwiązań, tym więcej pieniędzy uda się nam zebrać. Już teraz zacznijmy działać, myśląc o przyszłości naszych najbliższych i naszej niezależności finansowej. Gotowe rozwiązania już są. Sprawdź ranking IKZE i poznaj zalety najlepszych rozwiązań. Ten artykuł Ci w tym pomoże – Ranking IKZE.

Zamień świnkę skarbonkę, konto oszczędnościowe lub lokatę z niewielkim procentem na oszczędzanie w ramach IKZE. Zrób sobie prezent teraz! Jeszcze w grudniu. A jego efekt zobaczysz już na swoim tegorocznym rozliczeniu podatkowym.  Ten artykuł pokaże Ci, jak uzyskać ulgę do 1830 zł z przelanych do IKZE oszczędności – odbierz zwrot podatku dzięki inwestowaniu na emeryturę.

Oszczędzanie w IKZE uprawnia Cię do zwolnienia z podatku od zysków kapitałowych. Dzięki temu jeszcze więcej pieniędzy pracuje na nasze zyski. Pieniądze, jakie tam oszczędzamy są zwolnione z podatku od spadku.

Twoim kontem jest IKZE od NN – niekwestionowany i nagradzany lider wielu rankingów? Ale do tej pory nie wybrałeś, w co zainwestujesz środki. Ten artykuł, zawiera trzy zyskujące strategie, które utworzył analityk. Wybierz odpowiednią dla siebie, swoich możliwości i wymagań. Zwiększ kontrolę i inwestuj z zyskiem na spokojną przyszłość.

Ponad 1800 zł zwrotu podatku z IKZE teraz czy za rok? Zdecyduj!

Zbliża się koniec roku i za chwile minie termin, aby zrobić samemu sobie prezent w postaci, chociażby zwrotu do 1830 złotych. Założyłeś już IKZE? To bardzo dobrze? Nie zapomnij więc przelać pieniędzy na swój rachunek. Masz wszystkie niezbędne informacje pod ręką w tym artykule. Do końca tego roku możesz wpłacić na IKZE 5718 zł. Jeszcze nie masz konta IKZE? Wybierz jednego z liderów naszego rankingu i oszczędzaj efektywnie:

–> Otwórz konto IKZE od NN Investment Partners

–> Otwórz konto IKZE od AXA TFI

PROMOCJA! Skorzystaj z kodu promocyjnego tfiikze2019, wpłać na konto 2000 zł do końca 2019 i otrzymaj bonus od AXA TFI w wysokości 200 zł

Chcesz mieć jeszcze jeden prezent i więcej środków na spokojną emeryturę? Koniec roku jest też dobry na założenie IKE. Na nie możesz przelać nawet 14 295zł. Zakładając konto IKE w AXA TFI również możesz skorzystać z kodu promocyjnego tfiikze2019 i otrzymać bonus w wysokości 200 zł.

–> Otwórz konto IKE od AXA TFI

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.