poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » Santander Bank Polska Konto jakie chcę – ulegaj chwilowym zachciankom i zmieniaj zdanie kiedy chcesz

Santander Bank Polska Konto jakie chcę – ulegaj chwilowym zachciankom i zmieniaj zdanie kiedy chcesz

by Redakcja
0 comment

Santander Bank Polska Konto jakie chcę to oferta, która przedstawiana jest klientom w otoczeniu wielu codziennych potrzeb. Wśród nich jest m.in. wygodne wypłacanie gotówki z bankomatów w kraju i za granicą, zniżki na zakupach, skuteczne oszczędzanie i tańsze podróże. Sprawdzimy więc, czy oferta Santander Bank Polska Konto jakie chcę, odpowiada na tak wiele potrzeb zachcianek, jak wskazują na to reklamy.

Chcę to jedno z pierwszych słów, jakie wypowiadamy we wczesnym dzieciństwie, gdy zaczynamy komunikować swoje potrzeby. Towarzyszy nam ono całe życie, gdy podejmujemy decyzje. Odpowiedź na pytanie – czego chcę od życia? Jest jedną z trudniejszych. Odpowiedź na nie wymaga od nas pogodzenia się z konsekwencjami i wyborem bez powrotu. Z podjęciem decyzji, czego chcę od konta oszczędnościowego, jest o wiele prościej. Każdy szuka oferty pozbawionej opłat i pełnej dodatkowych udogodnień. Konto jakie chcę oferuje wiele. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę.

Chcę kupować korzystniej – Santander Bank Polska Konto jakie chcę daje tą możliwość

Dla klientów Konta jakie chcę, którzy chcą kupować ze zniżkami, ciekawym rozwiązaniem jest karta kredytowa. Dzięki niej możliwe są zwroty za zakupy w całej Polsce: 1% za zakupy spożywcze, 2% za zakupy na stacji paliw, 3% od rachunku w restauracji.Rocznie na karcie można oszczędzić nawet 760zł.

Chcę dopasowanej karty – Santander Bank Polska Konto Jakie Chcę pozwala zmienić zdanie

Jeśli na zakupach korzystasz częściej z karty niż gotówki – wystarczy 5 płatności w miesiącu, aby uniknąć opłaty za kartę w wysokości 5zł. Natomiast jeśli chcesz płacić kartą tylko za większe zakupy – możesz ustawić zwolnienie z opłaty miesięcznej, gdy łącznie wydasz 500 zł.

Możesz także ustawić stałą opłatę 3 zł miesięcznie – i nie przejmować się wysokością Twoich zakupów w miesiącu.

Santander Bank Polska Konto Jakie Chcę pozwala Ci zmienić zdanie, kiedy zechcesz – także w kwestii opłat za korzystanie z karty.

Chcę skutecznie oszczędzać i płacić mniejsze rachunki

Santander Bank Polska Konto Jakie Chcę daje możliwość zgłaszania faktur za domowe rachunki – prąd, gaz, wodę, Internet czy telefon. Co miesiąc od opłaconych rachunków otrzymuje się 1% zwrotu.

Funkcja Konta Systematycznego motywuje do oszczędzania. Dzięki stałym zleceniom i równym wpłatom na konto – można cieszyć się wyższym oprocentowaniem. W razie nagłej potrzeby – wypłata środków nie jest obciążona żadnymi opłatami.

Chcę wypłacać gotówkę w kraju – Santander Bank Polska Konto Jakie Chcę to gwarantuje

Jeśli często podróżujesz po Polsce i chcesz wypłacać wygodnie pieniądze ze wszystkich bankomatów – wystarczy, że aktywujesz pakiet nieograniczonych wypłat za 7 zł miesięcznie. Ponadto korzystając z BLIK wypłaty w kraju są zawsze darmowe.

Chcę taniej podróżować i wygodnie wypłacać gotówkę za granicą

Dla klientów, którzy planuję podróże – interesującym rozwiązaniem jest karta walutowa World Master Card. Dzięki niej możliwe jest dokonywanie transakcji za granicą bez opłat za przewalutowanie. Ponadto, podróżujący może także skorzystać z ubezpieczenia.

Dodatkowym rozwiązaniem, które ułatwia podróżowanie, jest możliwość zakupienia waluty w Kantorze Santander.

Ci, którzy chcą mieć możliwość wypłat gotówki na 10 dniowych urlopach za granicą – wystarczy, że włączą usługę nielimitowanych wypłat z bankomatów za jedyne 15 zł. Dzięki temu przez 10 dni urlopu, niezależnie od kraju, mogą wypłacać pieniądze tak często, jak zechcą.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.