wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » PKO BP 10 bankiem z Apple Pay – poznaj ranking kont osobistych z Apple Pay

PKO BP 10 bankiem z Apple Pay – poznaj ranking kont osobistych z Apple Pay

by Redakcja
0 comment

Coraz więcej banków umożliwia korzystanie z Apple Pay. 2 października do listy dołączył PKO BP. Także ING Bank Śląski zapowiada dołączenie do tej listy. Jeśli Twój bank nie umożliwia Ci opcji korzystania z Apple Pay i zastanawiasz się nad zmianą konta? Przedstawiamy ranking najpopularniejszych kont w bankach, które tę funkcję udostępniają swoim klientom. Sprawdzamy, które konto ma najlepszą ofertę – zero opłat i dodatkowe promocje za transakcje z Apple Pay.

10 banków wspiera Apple Pay – PKO BP dołącza do Apple Pay

Z Apple Pay można korzystać w Polsce od 19 czerwca 2018 roku. Od wejścia tego rozwiązania na rynek aplikację wspiera 9 banków: Alior Bank, Bank Zachodni WBK, BGŻ BNP Paribas, Getin Noble Bank, mBank, Nest Bank, Pekao, Raiffeisen Polbank oraz T-Mobile Usługi Bankowe. 2 października do lity dołączył PKO Bank Polski.

O tym, jak korzystać z aplikacji pisaliśmy w tym artykule: Apple Pay dołącza do Google Pay i i BLIK: https://targeto.pl/aktualnosci/apple-pay/

Dla wszystkich, których zawiodły ich banki i nie udostępniły Apple Pay – zapraszamy do poznania wyników naszego rankingu kont, które w swojej ofercie mają to rozwiązanie.

Ranking kont osobistych z Apple Pay – zasady oceniania

Tworząc ranking kont osobistych, z którymi mamy możliwość płacenia dzięki Apple Pay braliśmy pod uwagę 4 kategorie, za które przyznawaliśmy punkty. Są nimi:

  1. Opłaty (podstawowe opłaty za korzystanie z konta np. prowadzenie rachunku, przelewy, wypłaty gotówki z bankomatów itp.)
  2. Mobilność (aplikacja, dostęp online itp.) Apple Pay (opłaty ze strony banku związane z korzystaniem z Apple Pay oraz dodatkowe promocje w ramach korzystania z tej usługi)
  3. Oferta dodatkowa (lokaty, kredyty, konta walutowe itp.)

Ranking kont osobistych z Apple Pay – lider nagradza klientów za aktywność, ale inni także mają ciekawe oferty

Jak już wspomnieliśmy, pod uwagę brane były konta najbardziej popularne wśród banków, które wdrożyły Apple Pay. Do każdej ocenianej oferty, znaleźliśmy ciekawe propozycje, gdzie prócz dobrych parametrów rachunku, można otrzymać ciekawe bonusy – zwroty na konto, gadżety, vouchery.

Ranking kont z Apple Pay wygląda następująco:

Miejsce w rankingu Nazwa banku Nazwa konta Ilość zdobytych punktów Link do wniosku
1 mBank eKonto Standard 8.3 Otwórz konto
2 PKO BP Konto dla młodych 8.3 Otwórz konto
3 Alior Bank Konto Jakże Osobiste 8.2 Otwórz konto
4 BGŻ BNP Paribas Konto Optymalne 8.1 Otwórz konto
5 T-Mobile Usługi Bankowe Konto Freemium 8.1 Otwórz konto
6 Getin Noble Bank Konto Osobiste Noble 7.8 Otwórz konto
7 Santander Bank Polska Konto Jakie Chcę 7.6 Otwórz konto
8 Nest Bank Nest Konto 7.3 Otwórz konto
9 Pekao Konto Przekorzystne 6.5 Otwórz konto
10 Raiffeisen Polbank Wymarzone Konto Osobiste 6.2 Otwórz konto


Nasz numer 1 – eKonto Standard w mBanku

Pierwsze miejsce w naszym rankingu zajęło eKonto Standard oferowane przez mBank. Z udostępnienie Apple Pay od dnia premiery zdobyło maksymalną ilość punktów. Konto wyróżnia się też promocją dla klientów za korzystanie z tej usługi (ważną do 31.012.2018r.). Wystarczą dwie transakcje Apple Pay, aby otrzymać zwrot 20 zł.

Także pod względem podstawowych opłat konto jest atrakcyjne. Użytkownicy bezwarunkowo nie muszą płacić za prowadzenie rachunku, a pozostałych opłat łatwo uniknąć. Tu przykładem może być opłata miesięczna za kartę. Aby jej nie uiszczać, musimy wykonać 5 transakcji kartą w miesiącu. W tę liczbę wchodzą także transakcje kartą przez Apple Pay.

[inbound_button font_size=”20″ color=”#2eaae0″ text_color=”#ffffff” icon=”” url=”http://targeto.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1498&idDistributor=109925″ width=”” target=”_blank”]Otwórz konto z usługą Apple Pay[/inbound_button]

Atrakcyjne oferty związane z korzystaniem z Apple Pay

Nie tylko mBank daje swoim klientom specjalną ofertę w związku z korzystaniem z Apple Pay. Klienci Alior Banku mogą liczyć na zwrot 1% za płatności Apple Pay. Maksymalny zwrot, jaki mogą uzyskać miesięcznie to 20 zł.

BGŻ BNP Paribas udostępnia swoim klientom promocję „Kupuj z Apple Pay”, w której są do zgarnięcia dwa vouchery na 50 zł na zakupy w Allegro. Promocja trwa do momentu osiągnięcia 3500 rejestracji, więc warto obserwować aktywność tej oferty.

Podobnie, jak w mBanku, także w T-Mobile Usługi Bankowe do końca roku można otrzymać 20 zł na start. Jednak z tej promocji mogą skorzystać tylko zaproszeni przez bank klienci. Szczegóły sprawdź tutaj.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.