poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona główna » Konto firmowe FIRMA TO JA w IdeaBank – konto stworzone przez przedsiębiorców

Konto firmowe FIRMA TO JA w IdeaBank – konto stworzone przez przedsiębiorców

autor Redakcja
0 komentarz

Konto firmowe FIRMA TO JA w Idea Banku zostało stworzone we współpracy z przedsiębiorcami. To pierwsze konto, którego zarówno wygląd, jak i użyteczność została dopasowana do ich potrzeb.

Wszystkie uwagi zostały przeniesione do projektu, który ma sprostać oczekiwaniom m.in. biznesów kreatywnych. To one najbardziej wymagają zrozumiałego interfejsu, wygodnych przelewów przez Internet i dodatkowych usług, jak choćby możliwość wystawiania faktur. To i wiele innych udogodnień daje konto firmowe Idea Bank FIRMA TO JA – poznajcie jego największe zalety.

Konto Firma to Ja – najważniejsze usługi bez opłat

Konto przede wszystkim można otworzyć przez Internet, z konsultantem telefonicznie lub w oddziale banku. Przedsiębiorcy bezpłatnie mogą otworzyć zarówno Rachunek Rozliczeniowy, jak i Pomocniczy. Prowadzenie oraz zamknięcie tego pierwszego jest darmowe. Jeśli chodzi o prowadzenie Rachunku Pomocniczego, przedsiębiorca zapłaci 5 zł.

IdeaBank odpowiedział na jedną z najważniejszych potrzeb przedsiębiorców – dostęp do darmowych przelewów. Udostępnił także bez opłat pierwsze dwa, w każdym miesiącu, szybkie przelewy Express Elixir. To daje możliwość przekazywania szybkich transakcji nawet w święta. Każde kolejne kosztują 3,50zł.

Całkowicie bezpłatna jest bankowość elektroniczna oraz zlecenia stałe, dokonane przy jej pomocy. Darmowa jest także wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju. Za wydanie karty debetowej przedsiębiorca, klient konta firmowego FIRMA TO JA – również nie ponosi kosztów.

Aby uniknąć kosztów za jej posiadanie, przedsiębiorca musi spełnić jeden warunek: w miesiącu musi dokonać bezgotówkowych transakcji za kwotę nie mniejszą niż 400 zł. W przeciwnym wypadku prowadzenie karty debetowej będzie kosztowało 4,99 zł miesięcznie.

Płatne są także przelewy dokonywane za pomocą Bankowości Telefonicznej oraz te w oddziale banku. Jednak jak wskazali przedsiębiorcy – te usługi nie korzystają często z tych usług.

Księgowa i coworking w pakiecie konta firmowego 

Zdecydowaną przewagą konta FIRMA TO JA w IdeaBanku jest Idea Cloud, czyli dostęp do finansów, produktów i usług dla firmy. Pozwala nam na szybkie wystawienie faktury, sprawdzenie płynności finansowej oraz bezpieczne przechowywanie dokumentów. Ta usługa jest szczególnie pomocna dla wszystkich mikroprzedsiębiorstw.

Dla mikroprzedsiębiorców, którzy nie posiadają własnego biura – nielimitowany dostęp do coworkingu Idea Hub jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Idea Hub to darmowa przestrzeń coworkingowa, w której można spokojnie załatwić firmowe sprawy, swobodnie pracować oraz umówić spotkanie. Problemem jest dostępność przestrzeni – Idea Hub ma siedziby tylko w 6 miastach Polski: Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie oraz Wrocławiu.

Specjalne oferty dla biznesu i ułatwienia dla ich klientów

Ciekawą usługą jest także Mobilny Wpłatomat – czyli wpłatomat, który sam do nas przyjedzie. Jak to działa? W 20 miastach Polski dostępne są samochody z wbudowanymi wpłatomatami. Należy zadzwonić pod podany na stronie numer i zamówić wpłatomat, tak jak zamawia się taksówkę. To doskonałe rozwiązanie dla biznesów, które chcą utarg w gotówce wygodnie przekazywać na bezpieczny rachunek. Dla biznesów, które chcą umożliwić klientom płacenie za usługi kartą – IdeaBank przygotował także preferencyjne warunki na terminale płatnicze – specjalne oferty na terminale Elavon oraz SumUp.

Konto FIRMA TO JA to konto, które najlepiej pasuje do przedsiębiorców, którzy większość operacji będą dokonywać przez Internet lub chcą, aby ich utargi znajdowały się szybko na bezpiecznym rachunku. Z rozwiązań IdeaBanku będą zadowoleni zarówno przedsiębiorcy sektora kreatywnego – studia graficzne, czy programiści, jak i fryzjerzy, kosmetyczki, czy sprzedawcy w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Z pakietu FIRMA TO JA i dodatkowych usług najbardziej zadowoleni będą przedsiębiorcy z większych miast. A wszyscy pozostali będą cieszyli się z wygodnego interfejsu oraz promocji premiowania za bankowanie, gdzie uzyskać można zwrot do 600 zł w skali roku za korzystanie z konta.
Na tej stronie możesz założyć konto firmowe FIRMA TO JA w IdeaBank i skorzystać z premii za bankowanie.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.