poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona główna » Konto dbNET Biznes Deutsche Banku – prestiżowe konto z ubezpieczeniem dla Twojej firmy

Konto dbNET Biznes Deutsche Banku – prestiżowe konto z ubezpieczeniem dla Twojej firmy

autor Redakcja
0 komentarz

Prestiżowe Konto dbNET Biznes proponowane przez Deutsche Banku przeznaczone jest dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Każda osoba, która chce stać się właścicielem konta musi prowadzić firmę zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. To doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców aktywnych, właścicieli rozwiniętych biznesów kreatywnych, branży finansowej, szkoleniowej i doradczej, którzy prócz zwykłego konta wymagają także, aby ich biznes był bezpieczny i dobrze zorganizowany.

Visa Business Electron dla użytkowników konta dbNET Biznes – bonusy i kontrola wydatków

Do rachunku firmowego właściciele konta otrzymują kartę Visa Business Electron, która oferuje wiele bonusów i dodatkowych opcji. Należą do nich darmowe wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie czy też szybkie i bezpieczne zakupy w Internecie. Oprócz tego użytkownicy posiadają stałą kontrolę wydatków w systemie bankowości elektronicznej oraz zniżki i rabaty w Programie Złota Strefa Visa. Opłatę za obsługę karty należy ponieść tylko wtedy, kiedy nie zostanie dokonana żadna transakcja finansowa w trakcie miesiąca.

Wysokość opłaty wynosi 5 zł za miesiąc. Tutaj poznasz więcej informacji i otworzysz konto.

Opłaty związane z posiadaniem konta dbNET Biznes

Osoby posiadające konto dbNET Biznes są zwolnione z opłat za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego oraz prowadzenie Bankowego Rachunku Inwestycyjnego. Nie muszą także ponosić kosztów związanych z pakietem ubezpieczeń, aktywacją i korzystaniem z bankowości internetowej i wyciągi elektroniczne  dostępne za pośrednictwem db easyNET. Wszystkie polecenia przelewu za pośrednictwem  db easyNET są dla właścicieli  kont dbNET Biznes darmowe.

Opłatą zostały objęte wyciągi papierowe i podwójne (10 zł/sztuka) oraz wszystkie polecenia przelewu złożone za pośrednictwem Oddziału i Teleserwisu.

Pakiet ubezpieczeń sprzętu firmowego i pracowników oraz wsparcie w codziennych obowiązkach

Pakiet ubezpieczeń dla konto dbNET Biznes jest darmowy. W skład pakietu ubezpieczeń wchodzi pomoc organizacyjna (podróż powrotna do firmy, kontynuacja podróży itp.), pomoc interwencyjna (utrata lub zniszczenie mienia, wykluczenie prowadzenia działalności gospodarczej, awaria sprzętu PC lub biurowego), pomoc medyczna, usługi informacyjne (infolinia medyczna, HR oraz prawna) i serwis Concierge (rezerwacja biletów, zamawianie taksówek, informacja o rozrywce itp.).

Pakiet Przedsiębiorczy – bezpieczne podróże służbowe z rabatami

Właściciele firm mogą skorzystać z darmowej księgowości online przez 6 miesięcy za pośrednictwem strony ifirma.pl. Dodatkowo, czekają na nich atrakcyjne rabaty  na przeloty samolotem oferowane przez WhyNotFly (przeloty transkontynentalne -50 zł, przeloty europejskie -40 zł, przeloty krajowe -20 zł). Przedsiębiorcy mogą wysłać 50 bezpłatnych paczek za pośrednictwem Paczkomatów lub wykorzystać 350 zł na wybrane usługi. Po wykorzystaniu limitu 50 paczek do każdej przesyłki zostaje doliczany rabat w wysokości 5% wartości dostarczenia przesyłki.

Oprócz tego Pakiet Przedsiębiorcy oferuje rabat 50 % na dostęp do bazy wzorów dokumentów i 20% na pozostałą ofertę na stronie SerwisPrawa.pl. Kolejną zniżką jest 30% rabatu na promocję firmy w Internecie przez portal zumi.pl (zakupu usługi trzeba dokonać poprzez Infolinię Zumi i wtedy podać kod rabatowy).

Dodatkowo przedsiębiorcy mogą wykorzystać pakiet mySafetyBIZNES, który zapewnia dodatkową ochronę telefonu, portfelu, dokumentów oraz laptopa, co w przypadku prowadzenia firmy jest niezwykle istotne.

Zakładanie konta dbNET Biznes – intuicyjność przede wszystkim

Założenie konta dbNET Biznes jest niezwykle intuicyjne i szybkie. Można założyć konto online tutaj. W serwisie uzupełniamy wszystkie dane i dokumenty. Następnie wysyłany jest kurier z umową pod wpisany we wniosku adres. Na początku jednak bank kontaktuje się z potencjalnymi użytkownikami konta telefonicznie, aby potwierdzić chęć założenia konta. Potwierdzenie założenia konta nie powinno trwać dłużej niż 14 dni. Konto dbNET Biznes to świetna opcja dla osób, które całą bankowość chcą prowadzić za pośrednictwem Internetu.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.