wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » Prześwietlamy ofertę: Co daje Getin Bank na dobry początek?

Prześwietlamy ofertę: Co daje Getin Bank na dobry początek?

by Redakcja
0 comment

Getin Bank od lat oferuje lokaty znajdujące się w czołówce oprocentowania. Konto oszczędnościowe to dobry sposób na to, aby regularnie odkładać i bezpiecznie lokować swoje środki. Zainteresowani założeniem konta oszczędnościowego w Getin Banku mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Jedną z nich jest oferta “Na dobry początek”, stanowiąca jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji kont oszczędnościowych na rynku bankowym. Jakie warunki trzeba spełnić i ile można zyskać? Jak ta oferta wypada na tle lokat innych banków?

3,5% do 10 000 zł na koncie oszczędnościowym dla nowych klientów

Każda osoba posiadająca lub otwierająca dodatkowe konto osobiste, która zdecyduje się na konto oszczędnościowe w Getin Banku ma szansę zaoszczędzić przez 4 miesiące aż do 2,5%. Dlaczego warto pomyśleć o Koncie Oszczędnościowym? Dla klientów Getin Banku jest to swojego rodzaju darmowy rachunek, na którym mogą gromadzić i pomnażać zaoszczędzone pieniądze.

Dla nowych klientów Getin Bank przygotował specjalną promocję “Na dobry początek”. Na koncie oszczędnościowym uwzględniającym proponowaną promocję mogą znajdować się środki o wartości do 100 000 zł. Dla stałych klientów banku oferowane jest oprocentowanie w wysokości 2,2%. Konieczne jest jednak spełnienie dwóch warunków, jakim jest nieposiadanie konta oszczędnościowego w terminie od 1.01.2016r. do 9.03.2017 r. oraz korzystanie z rachunku osobistego w Getin Banku i chęć otworzenia kolejnego konta.

Środki na koncie oszczędnościowym powyżej 100 000 zł podlegają oprocentowaniu standardowemu lub uzależnionym od aktywności na rachunku. Zgromadzone odsetki zostają wypłacane przez bank ostatniego dnia miesiąca. Co ważne, konto oszczędnościowe w promocji “Na dobry początek” nie może być rachunkiem wspólnym. Niezbędne jest także wyrażenie zgody na otrzymywanie oferty marketingowej od Getin Bank.

3,5% dla nowych klientów otwierających tylko konto oszczędnościowe

Jeżeli nie zdecydujesz się na otworzenie konta osobistego, otrzymasz 3%. Promocyjne oprocentowanie naliczane jest do kwoty 10 000 zł. W tym wariancie otrzymujesz darmowe konto oszczędnościowe, dostęp do niego przez Internet i aplikację mobilną, a także jedną bezpłatną wypłatę lub przelew miesięcznie.

Zarówno konto oszczędnościowe, jak i konto osobiste prowadzone są bezpłatnie, a po zakończeniu promocji można je zamknąć, nie ponosząc żadnych konsekwencji.

Konto osobiste:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir dokonywane przez Internet lub w aplikacji mobilnej
  • 0 zł za wydanie karty
  • 0 zł za kartę przy płatnościach za min. 300 zł (w przeciwnym razie: 6,99 zł)
  • 0 zł za wypłaty w bankomatach sieci Euronet oraz Planetcash

Konto oszczędnościowe:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu (każdy kolejny przelew: 9 zł)
  • kapitalizacja odsetek na koniec każdego ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego

Chcesz mieć to konto? Załóż je przez ten link >>Konto Proste Zasady<<

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.