wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » RnŻ: Jak w 5 krokach przejąć kontrolę nad prywatną emeryturą

RnŻ: Jak w 5 krokach przejąć kontrolę nad prywatną emeryturą

by Redakcja
0 comment

W dzisiejszych Rynkach na Żywo nasz analityk Aleksander Matusiewicz jeszcze raz podsumował najważniejsze korzyści wynikające z samodzielnego oszczędzania na emeryturę w IKE lub IKZE. Odpowiedział na pytanie, która oferta na rynku jest obecnie najatrakcyjniejsza i z czego to wynika. Nie zabrakło również porównania obu rozwiązań dedykowanych budowaniu prywatnej emerytury – IKE i IKZE.

IKE czy IKZE – nie zawsze trzeba wybierać

Podczas spotkania nasz analityk przyjrzał się także obu rozwiązaniom nie tylko w kontekście emerytalnym. Wskaże praktyczne wykorzystanie IKE i IKZE z funduszami inwestycyjnymi, jako opakowania, dzięki którym inwestor może czerpać szereg korzyści.

Omówił także przykład uzupełniania się obu rozwiązań inwestycyjnych. Ten przykład powinien zainteresować każdego, kto z samodzielnego budowania prywatnej emerytury chce mieć jak najwięcej – zysków i ulg podatkowych.

IKE, IKZE korzyści

Wystarczy 5 kroków, aby przejąć kontrolę nad emeryturą – bezpłatny cykl mailingowy

Każdego, kogo zainteresuje samodzielne budowanie swojej emerytury, zapraszamy również do pobrania rankingów aktualnych ofert IKE i IKZE z funduszami inwestycyjnymi.

Ta lektura z pewnością ułatwi rozpoznanie rynku oraz wybór najkorzystniejszego rozwiązania. Ponadto – każdy, kto pobierze ranking – otrzyma całkowicie bezpłatnie cykl 5 lekcji, które:

  • uporządkują wiedzę o IKE i IKZE,
  • wskażą najważniejsze informacje o obu rozwiązaniach,
  • podpowie, które fundusze wybrać,
  • porównają korzyści,
  • dadzą gotowe instrukcje dotyczące uzyskania ulg podatkowych,
  • podpowiedzą przykładowe strategie inwestycyjne, które przygotował specjalista.

Serdecznie zapraszamy do pobierania naszych materiałów i dołączenia do mailowego cyklu edukacyjnego:

[inbound_button font_size=”20″ color=”#2eaae0″ text_color=”#ffffff” icon=”” url=”https://targeto.pl/emerytura/ranking-ikze-2018r/” width=”” target=”_blank”]Interesuje Cię ranking IKZE i cykl edukacyjny – KLIKNIJ[/inbound_button]

 

[inbound_button font_size=”20″ color=”#2eaae0″ text_color=”#ffffff” icon=”” url=”https://targeto.pl/emerytura/ranking-najlepszych-ike-na-2018r/” width=”” target=”_blank”]Interesuje Cię ranking IKE i cykl edukacyjny – KLIKNIJ[/inbound_button]

 

Spotkanie w ramach Rynków na Żywo można obejrzeć poniżej. Zachęcamy do zadawania pytań –pod wpisem i w prywatnej wiadomości na [email protected].

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.