poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » Aleksander Matusiewicz gościnnie w Rynkach na Żywo – inwestowanie w IKE i IKZE w domach maklerskich

Aleksander Matusiewicz gościnnie w Rynkach na Żywo – inwestowanie w IKE i IKZE w domach maklerskich

by Redakcja
0 comment

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestowaniem na prywatną emeryturę dzięki IKE i IKZE na kolejny webinar z ekspertem. Nasz analityk – Aleksander Matusiewicz wystąpi gościnnie na kanale Rynki na Żywo, w poniedziałek 4 grudnia, tuż po godzinie 11.00, jako gość specjalny. 

Podczas spotkania poruszony będzie temat inwestowania za pomocą rachunków IKE i IKZE.  Omówione zostaną najważniejsze parametry IKE i IKZE w konkretnych domach maklerskich. Ekspert szczegółowo opowie, w jaki sposób można wpłacić środki oraz kto jest uprawniony do odliczenia od podatku wpłaty na IKZE.

Rynki na żywo, g. 11.00 – zapraszamy na LIVE z ekspertem i jak zawsze do wspólnej dyskusji.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.