piątek, 1 marca, 2024
Strona główna » Porównanie popularnych kont osobistych 2018 (marzec) – Konto 360, Konto Jakie Chcę, Konto Inteligo i Konto Za Zero

Porównanie popularnych kont osobistych 2018 (marzec) – Konto 360, Konto Jakie Chcę, Konto Inteligo i Konto Za Zero

by Redakcja
0 comment

Nie wiesz jakie konto wybrać, aby być z niego jak najbardziej zadowolonym? Dziesiątki ofert sprawiają, że zaczynasz gubić się w poszczególnych warunkach? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy porównanie najpopularniejszych, promowanych w mediach kont osobistych, które pomoże Ci w wybraniu najlepszej oferty dla siebie. Sprawdź, które konta mają najniższe opłaty, rozbudowaną ofertę mobilną, czy wysokie oprocentowanie oszczędności. Wybierz to, co jest dla Ciebie istotne i zacznij korzystać już dziś.

Poniższe porównanie uwzględnia opłaty za wymienione konta Konto 360, Konto Jakie Chcę, Konto Inteligo i Konto Za Zero. Ponadto analizujemy warunki zmniejszenia opłat, możliwości nieograniczonych wypłat, oprocentowanie na lokatach i kontach oszczędnościowych.

Konto Millenium 360 – pełnia korzyści na zero złotych

Konto 360 Millennium dostosowuje się do potrzeb zmieniającego się świata. Po wykonaniu jednej transakcji kartą i wpływach na min. 1000 zł możesz cieszyć się darmowym kontem i wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce. Funkcjonalna aplikacja mobilna, liczne udogodnienia oraz możliwość wyjątkowo korzystnej oferty dzięki poleceniu konta znajomym sprawiają, że główny produkt banku Millennium, polecany przez samego Radka Kotarskiego, znalazł się na czele rankingu. Nie ukrywajmy – nikt nie chce płacić, kiedy można z łatwością opłat uniknąć. Warto więc wybierać oferty, które dbają o klientów i pozwalają na maksymalne korzyści. Dowiedz się więcej o tym koncie z artykułu: Konto Millenium 360 – ciesz się pełnią zer na okrągło.

Santander Bank Polska Konto Jakie Chcę – ogromne możliwości w zasięgu Twojej ręki

Santander Bank Polska posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Jeżeli szukasz miejsca dla swoich oszczędności, warto wybrać Konto Jakie Chcę, które pozwala na liczne lokaty, rachunki oszczędnościowe i fundusze inwestycyjne. Wysoki procent zysków z pewnością zadowoli najbardziej wybrednych. Prowadzenie rachunku jest darmowe, natomiast głównych opłat możesz uniknąć płacąc kartą 5 razy w ciągu miesiąca. I to już wszystko! Możesz cieszyć się kontem za zero złotych. Jeżeli potrzebujesz dostępu do różnych bankomatów, wystarczy wykupić pakiet za 7 zł miesięcznie i nie musisz martwić się o prowizje. Dodatkowo masz możliwość dokonywania niezwykle łatwych zmian na koncie dzięki aplikacji mobilnej oraz zyskujesz poprzez liczne oferty promocyjne. Dowiedz się więcej o tym koncie z artykułu: Santander Bank Polska Konto jakie chcę – ulegaj zachciankom kiedy chcesz!

Konto Inteligo – zdalnie i mobilnie, czyli – nowocześnie!

Konto indywidualne Inteligo pozwala na bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku. Opłata za kartę nie jest naliczana, jeżeli Twoje miesięczne płatności przekroczą 100 zł. Wygodne, prawda? Dodatkowo możesz korzystać z bankomatów PKO BP oraz Santander Bank Polska zupełnie za darmo. Z racji tego, że są to najczęściej występujące terminale w Polsce, nie musisz martwić się o możliwość wypłaty środków. W ramach oferty dostępna jest również aplikacja mobilna – zarządzanie kontem staje się bardzo proste! Minusem jest brak placówek i konieczność zdalnego załatwiania wszystkich problemów oraz nisko oprocentowane lokaty i konto oszczędnościowe. Jeżeli jednak cenisz bankowość internetową – konto Inteligo jest dla Ciebie. W końcu zostało stworzone specjalnie z myślą o działaniu online. Dowiedz się o tym koncie więcej z artykułu: Indywidualne Konto Inteligo – czy warto postawić na bankowość mobilną?

Konto Za Zero – nowoczesna oferta bez ukrytych opłat

Konto Za Zero to przede wszystkim bankowość mobilna. Aplikacja IKO posiada bardzo rozbudowany interfejs i pozwala na zarządzanie kontem, dokonywanie płatności zbliżeniowych i wiele innych! Jeżeli potrzebujesz stałego dostępu do konta i chcesz być zawsze gotowy na nieprzewidywalne sytuacje – warto postawić na tę ofertę. Miesięczne płatności kartą na sumę 300 zł to dziś coś naturalnego, a dzięki temu możesz uniknąć podstawowych opłat. Jeżeli lubisz oszczędzać, Konto Za Zero zrobi to za Ciebie! Wystarczy zadeklarować, ile miesięcznie chcesz odkładać, a wszystko stanie się bez konieczności działania z Twojej strony. Więcej o tym koncie dowiesz się z artykułu: Konto za zero – czy warto zdecydować się na lidera polskiej bankowości?

Sprawdź wszystkie możliwości i wybierz najlepszą!

Wszystkie powyższe oferty mają duże możliwości mobilnych płatności oraz szybkiego dokonywania zmian na koncie. To powinien być priorytet w dzisiejszych, bardzo dynamicznych czasach. Wszystkie wymienione konta pozwalają na łatwe uniknięcie opłat. Dodatkowo posiadają one bardzo szeroką i rozbudowaną ofertę oszczędnościową. Na co postawić? To zależy od konkretnych preferencji. Wybór należy do Ciebie!

KONTO Opłata za prowadzenie konta Opłata za kartę Darmowe wypłaty Oszczędności Gdzie założyć
Konto Millennium 360 8/0 zł 7/0 zł Terminale Millennium/ wszystkie bankomaty do 2,5% na Lokacie Mobilnej

Otwórz on-line

Konto Jakie Chcę 0 zł 3 lub 5/0 zł do 26 roku życia – wszystkie bankomaty/ pozostali – Santander Bank Polska do 2,5% na Lokacie Mobilnej, do 1,5% na koncie oszczędnościowym (2,3% w ramach promocji)

Otwórz on-line

Konto Inteligo 0 zł 4/0 zł PKO BP, Santander Bank Polska do 1,2% na lokacie, do 1,8 na koncie oszczędnościowym

Otwórz on-line

Konto Za Zero 6,9/0 zł 6,9/0 zł PKO BP do 1,5% dla nowych środków i do 1,2% na lokacie terminowej

Otwórz on-line

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.