poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » mBank oferuje 140 zł za założenie konta

mBank oferuje 140 zł za założenie konta

by Redakcja
0 comment

mBank ma nową promocję konta osobistego- „eKonto w promocji do 140 zł.”, w której można otrzymać premię o łącznej wysokości 140 zł. Trzeba pamiętać jednak o spełnieniu kilku warunków. Nie są one szczególnie wymagające. Musimy tylko w określonym czasie zasilić konto konkretną kwotą oraz wykonać transakcje kartą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocji mBanku.

Kto może skorzystać z promocji mBanku?

Promocja trwa od 30.05.2019 r. do 31.12.2019 r., jednakże przystąpić do niej można od 30.05.2019 r. do 09.08.2019 r.

Z promocji mogą skorzystać osoby, które:

 • Są nowymi klientami banku (od 01.01.2017 r. nie posiadały i nie były współposiadaczami rachunku oszczędnościowego i oszczędnościowo-rozliczeniowego),
 • Złożą wniosek o otwarcie rachunku eKonto wraz z wnioskiem o kartę debetową,
 • Zaakceptują wskazane oświadczenia,
 • Zawrą umowę o prowadzenie rachunku bankowego.

Uczestnicy mogą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5% po otworzeniu rachunku do regularnego oszczędzania „Moje cele”.

Jakie nagrody oferuje mBank oraz co zrobić, aby je dostać

Nagrodami w promocji są:

 • Premia za szybki wpływ (100 zł),
 • Premia za transakcję (40 zł),
 • promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania „Moje cele” w wysokości 2,5% do kwoty 20 000 zł.

Aby otrzymać nagrodę za szybki wpływ trzeba:

 • w ciągu 7 dni od otworzenia eKonta otrzymać jednorazowy wpływ o wysokości min. 1000 zł (nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem),
 • wykonać 5 transakcji kartą (zaliczają się także płatności telefonem) lub BLIK-iem.

By otrzymać premię za transakcje trzeba:

 • w następnym miesiącu zasilić konto kwotą min. 1000 zł,
 • wykonać 5 transakcji kartą (zaliczają się także płatności telefonem) lub BLIK-iem.

Transakcje nie mogą zostać anulowane do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zostały wykonane.

Kiedy mBank wypłaci Ci nagrodę?

Premię za szybki wpływ oraz za transakcję otrzymasz w kolejnych miesiącach, po których spełniłeś wszystkie warunki (jeśli spełniłeś warunki za szybki wpływ w czerwcu, to pieniądze dostaniesz w lipcu, natomiast warunki premii za transakcję będziesz wykonywać w lipcu, więc pieniądze otrzymasz w sierpniu).

Czy promocja mBank jest dla Ciebie?

mBank daje możliwość otrzymania 140 zł. Trzeba jedynie spełnić warunki tj. w poszczególnych miesiącach zasilić konto kwotą min. 1000 zł oraz wykonać 5 transakcji kartą lub BLIK-iem. Nie są to szczególnie trudne wymagania, zwłaszcza że można w prosty sposób otrzymać 140 zł. Dodatkowo po otwarciu konta możemy otrzymać promocyjne oprocentowanie na dodatkowym koncie do oszczędzania „Moje cele” w wysokości 2,5%.

[inbound_button font_size=”20″ color=”#2eaae0″ text_color=”#ffffff” icon=”” url=”http://targeto.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1498&idDistributor=109925″ width=”” target=”_blank”]Skorzystaj z promocji[/inbound_button]

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.