poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » Konto Millennium 360 – ciesz się pełnią zer na okrągło!

Konto Millennium 360 – ciesz się pełnią zer na okrągło!

by Redakcja
0 comment

Konto Millennium 360 to konto oszczędnościowe z niewielkimi opłatami i szeroką gamą udogodnień. To one ułatwią zdobycie rabatów dzięki codziennym zakupom, czy dadzą możliwość założenia lokaty z ponadprzeciętnym oprocentowaniem dla Twoich oszczędności. Jeśli szukasz rozwiązania, które pozwoli na bankowanie przez SMS, e-mail, sieć, czy w placówkach – ta oferta może Ci się spodobać. Jednak stan – bez opłat – wymaga spełnienia kilku warunków. Poznaj je!

Bank Millennium to z pewnością instytucja, która wychodzi z inicjatywą i dobrze rozumie rynek. W swoich reklamach podkreśla, że tradycja jest najważniejsza, ale innowacja i podążanie za zmieniającym się światem ją dopełnia. Zatem oferty produktów, które kierują do swoich klientów muszą być pełne, kompletne i nieobciążone opłatami. Takie jest Konto Millennium 360. Dedykowane młodym – Millenialsom – wygodne, mobilne i bez niepotrzebnego obciążenia budżetu.

Millennium 360 – niewiarygodnie kompletne choć pełno w nim zer

W jednym z odcinków Millematów – Radek Kotarski opowiada, że na co dzień nie zauważamy zera. Inaczej jest jednak w świecie finansów – pomyłka o jedno zero może słono kosztować. Przy wyborze konta – zero również staje się ważne. To tej liczby szukamy w tabeli opłat i to ona przekonuje nas, czy dane konto warto założyć, czy też nie.

Czy Millennium 360 jest pełne zer, jak to pokazują reklamy? Owszem, ale stan zminimalizowanych opłat osiągniemy, gdy spełnimy dwa warunki.

Pierwszy z nich mówi, że aby cieszyć się pełnią zer za prowadzenie rachunku, kartę debetową i wypłaty we wszystkich bankomatach – należy zagwarantować łączne wpływy zewnętrzne na konto, co miesiąc w kwocie min. 1000 zł. Drugi warunek obliguje nas do przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej wykonanej kartą.

Gdy spełnimy te warunki – jedyną dodatkową opłatą staną się przelewy ekspresowe, których koszt wynosi 5 zł. Jednak ta opcja to wygodny dodatek, z którego będziemy korzystać w wyjątkowych sytuacjach np. gdy zapomnimy uregulować przelewu w terminie i przypomnimy sobie o tym w długi weekend.

Jeśli tych dwóch warunków nie spełnimy – podstawowe opłaty są następujące:

  • 8 zł miesięcznie za prowadzenie rachunku,
  • 7 zł opłaty za kartę debetową oraz koszty wypłaty gotówki w bankomatach BZ WBK,
  • 1 zł za wypłaty z Planet Cash w innych bankomatach,
  • 5 zł za wypłaty z innych bankomatów,
  • 2,5% od min.9 zł za wypłaty zagraniczne oraz wypłaty zagraniczne,
  • 5 zł za przelewy ekspresowe,
  • (2,5%, minimum 9 zł).

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Otwórz konto >> klikając tutaj <<

Wygodna bańka możliwości – pakiet Bardzo Pomocny, polowanie na lokaty, Lubię to polecam

Konto Millennium 360 to nie tylko bankowanie bez opłat. To także szereg ciekawych opcji, z których można korzystać po otwarciu rachunku.

Interesujący jest Pakiet Bardzo Pomocny, dzięki któremu zyskujesz realne wsparcie w każdej sytuacji. Z pakietu wsparcia korzystasz bezpłatnie przez rok (potem tylko 4,98 zł miesięcznie). Oferuje on dostęp do specjalistycznej pomocy medycznej i technicznej.

To jedyna taka oferta na rynku, gdzie w sytuacji, kiedy np. rozchoruje się Twoje dziecko lub kiedy w domu zepsuje się jakiś sprzęt, możesz skorzystać z szybkiej pomocy medycznej lub technicznej. Wystarczy jeden telefon do Centrum Alarmowego, żeby wezwać specjalistę. W ramach pakietu masz prawo do 7 interwencji w ciągu roku.

Prawdziwą gratką dla łowców okazji może być oferta Aukcji Lokat. Dzięki temu rozwiązaniu możesz wylicytować ponadprzeciętne oprocentowanie dla Twojego kapitału. Ty decydujesz o kwocie i oprocentowaniu lokaty, jeśli Twoja oferta wygra, Bank Millennium założy lokatę na Twoich warunkach. Warto zaznaczyć, że nie ma tu licytacji bez końca, na ogromną rozpiętość oprocentowania. Bank wyznaczył granice. Znamy oprocentowanie standardowe – 1% oraz maksymalne – 3%. Licytacja trwa 3 dni. A sama lokata otwierana jest na okres 15 dni. Jeśli chcemy wziąć udział w aukcji – musimy obserwować ogłoszenia ich na serwisie bankowym i przewidywać, jakie oprocentowanie w danym rozdaniu będzie miało szansę na wygraną.

Bank Millennium zachęca także do polecania swoich produktów poprzez nagradzanie klientów w programie Lubię to polecam. Każdy, kto weźmie udział w programie lojalnościowym, ma możliwość wygrania 4 biletów do Multikina, bonu na internetowy zakupy w Empiku, zniżek w wielu sklepach. Może również otrzymać dostęp do lokaty 4%.

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Otwórz konto >> klikając tutaj <<

Millennium 360 Junior i Millennium 360 Student – zamiast banku o nazwie Rodzice

Bank Millennium oferuje także konta dla młodych. Z bankowości mogą już korzystać nastolatki. To im dedykowana jest oferta Millennium 360 Junior. O tym, że zarządzania pieniędzmi najlepiej jest się uczyć od jak najwcześniejszych lat – nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak warto zagwarantować dzieciom, aby ich kieszonkowe były bezpieczne, a korzystanie z nich beztroskie.

Z konta Millennium 360 Junior mogą korzystać dzieci w wieku 13-18 lat. To doskonały wiek, aby zamienić świnkę skarbonkę na poważny produkt finansowy, za pomocą którego możliwe będzie wygodne płacenie karta za kino, czy pizze, drobne zakupy przez Internet czy wypłaty z bankomatu. Jednak, aby kieszonkowe były co najmniej tak bezpieczne, jak w skarbonce i nie były pomniejszane przez opłaty – należy spełnić jeden warunek.

Junior musi przynajmniej raz w miesiącu dokonać min. 1 płatności BLIKIEM lub kartą. Tak więc rodzice zobowiązani są do zapewnienia nie tylko stałych kieszonkowych przekazywanych na konto, ale także muszą nauczyć pociechę rozsądnego korzystania z konta i bankowości elektronicznej.

Ciekawą ofertą dla młodych jest też Konto Millennium 360 Student. Oferuje ono bezpieczne przechowywanie pieniędzy, szybkie transakcje przez aplikację BLIK, SMS lub e-mail oraz bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów – także za granicą. To doskonałe rozwiązanie dla studentów, którzy podjęli pierwszą pracę, otrzymują stypendium lub wyjeżdżają na programy stypendialne takie jak Most czy Erasmus.

Konto 360 Student jest prowadzone bezpłatnie dla osób w wieku 18–26 lat. Zwolnienie z opłat za kartę oraz wypłaty z bankomatów możliwe jest po spełnieniu jednego warunku. Na koncie musi być zaksięgowana min. 1 płatności kartą do konta/BLIKIEM w miesiącu. 

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Otwórz konto >> klikając tutaj <<

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.