poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona główna » Karta kredytowa Citi z voucherem do Allegro lub bonem do Biedronki na 400 zł

Karta kredytowa Citi z voucherem do Allegro lub bonem do Biedronki na 400 zł

by Redakcja
0 comment

Bank Citi Handlowy ruszył z kolejną promocją swojej karty kredytowej Citi Simplicity. Tym razem dla każdego nowego klienta przygotował dwie zachęcające do skorzystania z oferty promocje. Można wybrać voucher do Allegro lub bon do Biedronki na kwotę 400 zł. Warunki tych promocji są różne. Ten tekst pomoże Ci skorzystać z promocji i uniknąć jakichkolwiek dodatkowych kosztów.

Ile kosztuje i dla kogo jest karta Citi Simplicity

Z punktu widzenia opłat za wydanie i obsługę nic nie zapłacimy. Bank nie pobiera żadnej opłaty za wydanie karty. Bank nie pobiera żadnej opłaty za obsługę karty. W tym miejscu znajduje się tabela opłat.

Kto może wnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity?

Podstawowe wymagania dla osób zatrudnionych:

 • ukończone 18 lat
 • dochód netto 1 200 zł
 • minimum 3 miesiące zatrudnienia

Podstawowe wymagania dla przedsiębiorców:

 • ukończone 18 lat
 • dochód netto 2 500 zł
 • działalność gospodarcza od conajmniej 2. lat

Karta kredytowa z voucherem do Allegro na 400 zł

Promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl” obowiązuje do 13 grudnia 2019 roku.

Mogą z niej skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2018 roku nie posiadały w Banku Citi Handlowy karty kredytowej.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

 1. Złóż wniosek. Doradca banku oddzwoni i pomoże przejść całą procedurę zawarcia umowy. W trakcie rozmowy wyraź zgody marketingowe.
 2. Aktywuj kartę.
 3. Zaloguj się. W ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy zaloguj się minimum jeden raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej. (Jeśli np. umowa została zawarta w sierpniu, to termin mija 30. listopada. Jeśli umowa została zawarta we wrześniu, to zalogować się należy do 31. grudnia.)
 4. Płać kartą. W ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 1 500 zł. Nie wlicza się transakcji zwróconych i transakcji szczególnych np. transakcje w urzędzie pocztowym lub u podmiotów świadczących usługi wymiany walut. Pełna lista wyłączeń znajduje się w regulaminie w par 1. pkt. 66

Voucher na 400 zł do Allegro – kilka informacji o nagrodzie:

 1. Karta musi być aktywna w dniu przyznania nagrody.
 2. Informacja o spełnieniu warunków zostanie przekazana przez bankowość elektroniczną do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Np. warunki zostały spełnione w sierpniu, to do końca września zostanie wysłana wiadomość.
 3. Nagroda zostanie wysłana poprzez wysłanie wiadomości w serwisie Citibank Online.
 4. Można otrzymać tylko jedną nagrodę.
 5. Termin ważności Vouchera wynosi 12 miesięcy od daty wystawienia vouchera.
 6. Voucher nie może być wykorzystywany w częściach.
 7. Nagroda jest wolna od podatku.

Karta kredytowa Citi Simplicity z bonem na 400 zł do Biedronki

Promocja „400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity” obowiązuje do 3 października 2019 roku.

Mogą z niej skorzystać osoby, które od od 1 stycznia 2017 nie posiadały w Banku Citi Handlowy produktu finansowego np. kredytu, karty kredytowej lub konta.

Jak skorzystać z promocji krok po kroku:

 1. Złóż wniosek. W formularzu podaj numer aktywnej karty „Moja Biedronka”. Doradca banku oddzwoni i pomoże przejść całą procedurę zawarcia umowy. W trakcie rozmowy wyraź zgody marketingowe.
 2. Aktywuj kartę
 3. Zaloguj się. W ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy zaloguj się minimum jeden raz do bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji mobilnej. (Jeśli np. umowa została zawarta w sierpniu, to termin mija 30 listopada. Jeśli umowa została zawarta we wrześniu, to zalogować się należy do 31 grudnia.).
 4. Płać kartą. W ciągu 3 miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy wykonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 2 000 zł. Nie wlicza się transakcji zwróconych i transakcji szczególnych np. transakcje w urzędzie pocztowym lub u podmiotów świadczących.

Bon do Biedronki o wartości 400 zł – kilka informacji o nagrodzie:

 1. Nagrodę można zrealizować w celu zakupu towarów i usług w sklepach Biedronka.
 2. Karta Citi Simplicity oraz Moja Biedronka muszą być aktywne w dniu przyznania nagrody.
 3. Informacja o spełnieniu warunków zostanie przekazana przez bankowość elektroniczną do końca miesiąca po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Np. warunki zostały spełnione w kwietniu, to do końca maja zostanie wysłana wiadomość.
 4. Bon zostanie przekazany przez Jeronimo Martins Polska na aktywną kartę Moja Biedronka w ciągu 60 dni od dnia otrzymania wiadomości o spełnieniu warunków.
 5. Można otrzymać tylko jedną nagrodę.
 6. Realizacja bonu musi nastąpić w ciągu 6 miesięcy od dnia przekazania nagrody.
 7. Nagroda jest wolna od podatku.

Karta Citi Simplicity — pozostałe promocje

Nie chcesz skorzystać z promocji na voucher do allegro ani bon do biedronki? Citi Simplicity oferuje też inne promocje:

 1. Karta Kredytowa — przedsprzedaż Live Nation
 2. Karta Kredytowa 350 zł na zakupy w Douglas
 3. Karta Kredytowa 400 zł na zakupy w sklepie mi-home.pl
 4. Karta Kredytowa z głośnikiem JBL
 5. Karta Kredytowa ze zwrotem na Booking.com
 6. Karta Kredytowa z Tidal 2 lata bez opłat
 7. Karta Kredytowa z ofertami zniżkowymi do restauracji
 8. Karta Kredytowa 300 zł zwrotu na Restaurant Week i Fine Dining Week

Bonusy do kart kredytowych – gdzie jest haczyk:

Za kartę kredytową Citi Simplicity bank nie pobiera opłat za wydanie czy obsługę. Pod warunkiem spłaty zadłużenia na karcie w okresie bez odsetkowym, który w tym przypadku wynosi 56 dni. Bank zarabiać będzie na osobach, które zapomną spłacić swojego zadłużenia w terminie. Z tego powodu, jeżeli nie jesteś w stanie terminowo wywiązywać się ze swoich zobowiązań, unikaj tych promocji.

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.