wtorek, 18 czerwca, 2024
Strona główna » Credit Agricole – konto dla Ciebie z premią do 300 zł

Credit Agricole – konto dla Ciebie z premią do 300 zł

by Redakcja
0 comment

Najnowsza promocja Konto dla Ciebie skierowana jest do nowych klientów Credit Agricole. W akcji można wybrać jedną z trzech promocji: 100 lub 300 zł za przeniesienie konta wraz z zapewnieniem miesięcznych wpływów, 5% zwrotu za opłacane rachunki (300 zł rocznie) lub premia 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver. Sprawdź, kto może skorzystać z promocji oraz jakie trzeba spełnić warunki, aby ją otrzymać.

Konto dla Ciebie z premią — kto może skorzystać z promocji

Z promocji Credit Agricole „Korzyści dla Ciebie 2019” może skorzystać:

  • osoba fizyczna, która podpisze umowę Konta oraz przystąpi do promocji i wybierze jedną z dostępnych premii,
  • od 01.04.2018 nie była posiadaczem konta w Banku oraz niekorzystająca z promocji banku polegającej na przyznaniu premii za przeniesienie konta z innego banku.

Promocja jest ważna od 23 marca 2019 do 14 lipca 2019 roku. Z promocji można skorzystać w Placówce Banku lub za pośrednictwem strony internetowej.

Premia za przeniesienie konta do Credit Agricole

Wystarczą dwa proste kroki, żeby otrzymać premię za przeniesienie konta do Credit Agricole:

  1. Uczestnik powinien w ciągu 7 dni od zawarcia umowy Konta, złożyć podpisane przez siebie Upoważnienie Banku do przeniesienia Konta wraz z Wnioskiem.
  2. Uczestnik za przeniesienie konta otrzyma jednorazową premię, która jest zależna od wysokości wpływów na konto:
    • Premia w kwocie 100 zł – jeśli zapewni Wpływ na Konto w kwocie co najmniej 1 000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące,
    • Premia w kwocie 300 zł – jeśli zapewni Wpływ na Konto w kwocie co najmniej 3 000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące.

Wpływy na konto muszą być dokonane z rachunków bankowych, których nie jesteśmy właścicielami lub współposiadaczem.

Uczestnicy dostaną pieniądze na rachunek Konta nie później niż na koniec kolejnego miesiąca po dokonaniu przez nich trzeciego wpływu na Konto.

[inbound_button font_size=”20″ color=”#2eaae0″ text_color=”#ffffff” icon=”” url=”http://targeto.produktyfinansowe.pl/e/lead/1362/?source=lt” width=”” target=”_blank”] Odbierz premię 100 lub 300 zł[/inbound_button]

Konto dla Ciebie – wybierz najlepszy bonus dla siebie

Zwrot za rachunki– Uczestnik może otrzymać zwrot w wysokości 5% o max. Łącznej kwocie 300zł z tytułu opłat za media. Musi on jednak także zapewniać miesięczne wpływy o wysokości min. 1000 zł. Zwrot przyznawany jest za płatności za gaz, prąd, wodę, telewizję kablową lub satelitarną, Internet oraz telefon komórkowy lub stacjonarny.

Premia z CAsaver– Klient może otrzymać Premię w wysokości 50% wartości transakcji zrealizowanych w ramach usługi CAsaver. Łączna maksymalna kwota premii wynosi 300 zł, a miesięczna 25 zł. Premia zostanie przyznana, jeśli klient zapewni miesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz zrealizuje transakcje bezgotówkowe karta do konta w kwocie min. 300 zł.

Premie przysługują Klientowi przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji.

[inbound_button font_size=”20″ color=”#2eaae0″ text_color=”#ffffff” icon=”” url=”http://targeto.produktyfinansowe.pl/e/lead/1362/?source=lt” width=”” target=”_blank”] Otwórz konto i skorzystaj z premii[/inbound_button]

Czy „Konto dla Ciebie” jest dla Ciebie?

Warunki promocji wymagają spełniania dwóch warunków. Musimy pamiętać o wpływach na rachunek bankowy min. 1000 zł oraz o zrealizowaniu transakcji bezgotówkowej. Przy czym nie mogą to być przelewy z naszych innych rachunków bankowych bądź rachunków, których jesteśmy współposiadaczem. Spełnienie tych wymagań pozwoli nam otrzymać nawet 300 zł, a także dzięki temu nie poniesiemy kosztów związanych z prowadzeniem konta czy wypłatami z bankomatów.

 

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.