poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona główna » Bank, który słucha czego klient nie planuje – Konto dla Ciebie

Bank, który słucha czego klient nie planuje – Konto dla Ciebie

autor Redakcja
0 komentarz

Czy jakikolwiek Bank jest w stanie nas jeszcze czymś zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Credit Agricole, w rytm piosenek Dawida Podsiadło, wsłuchuje się w potrzeby klientów i wprowadza na polski rynek Konto dla Ciebie. To kolejne konto dedykowane Millenialsom, którzy niekoniecznie szukają złotych kart kredytowych, lokaty na przyszłość dzieci czy pożyczek ślubnych. Oferta dla tych, co mają plan – nie mieć planów. Jaka jest?

„Z uwagą Ciebie słuchamy, by dać Ci to, czego potrzebujesz”

Mogłoby się wydawać, że słuchanie jest rzeczą naturalną. Jednak w wielu przypadkach tak nie jest. Słuchanie z uwagą i zrozumieniem nie jest równoznaczne z biernym wykonywaniem tej czynności. Sposób wypowiedzi, dobór odpowiednich słów i jakość międzyludzkiego porozumiewania się, odgrywa ważną rolę. O tym fakcie przekonuje nas nowa kampania reklamowa Banku Credit Agricole z udziałem rozpoznawalnego piosenkarza – Dawida Podsiadło.

https://www.youtube.com/watch?v=Ltneq48Jov0

Konto dla Ciebie, czyli dla kogo?

Tym razem Bank Credit Agricole w kampanii dla nowego produktu stawia na budowanie wartościowych i długoterminowych relacji, opartych na potrzebach klientów. Stworzył więc cztery produkty – pod wspólną nazwą Konto dla Ciebie. Jest to zupełnie nowa propozycja z wieloma atrakcyjnymi funkcjonalnościami i promocjami. Produkty skierowane są do szerokiego grona klientów. Poczynając od dzieci, poprzez młodzież, osoby dorosłe, a na klientach VIP kończąc.

Jak twierdzi wiceprezes Banku Jędrzej Marciniak, nowa oferta jest precyzyjną odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientów. Zależy im na niskich opłatach za prowadzenie rachunku, zwracają również coraz częstszą uwagę na szerokie możliwości półproduktów, które towarzyszą prowadzeniu konta osobistego. Wielu klientów, jest zainteresowanych różnego rodzaju promocjami. Naprzeciw tym, wymienianym najczęściej, wychodzi nowa oferta produktów Banku.

Konto dla Ciebie – GO, MOVE, VIP – bez opłat

Prowadzenie konta osobistego jest w każdym z wariantów bezpłatne. Podobnie, jak wypłaty z bankomatów w Polsce, przelewy internetowe i w aplikacji CA24 Mobile. Jednak, aby zdobyć 4 upragnione „0” należy spełnić warunki, które określone zostały w poniższej tabeli.

Konto dla Ciebie - opłaty

Jak wynika z powyższego zestawienia, jedynie konto VIP nie posiada żadnych obostrzeń.  Klient od  razu może liczyć na 4 x 0 zł. Aby skorzystać z oferty VIP wystarczy, że w każdym miesiącu wpłynie na konto równowartość kwoty – 10.000 zł lub średnie miesięczne saldo na rachunkach prowadzonych przez Credit Agricole w PLN wyniesie 200.000 zł.

Takie jest Konto dla Ciebie – 3 bonusy w ramach 1 produktu

Zanim zdecydujemy się na otwarcie konta, warto przeczytać regulamin i ogólne warunki. Aktualnie można wiele skorzystać. Obecna promocja trwa do 31.07.2018 roku. Niestety można wybrać tylko 1 z 3 propozycji.

  1. W ramach przeniesienia konta z innego Banku do Credit Agricole z przelewem wynagrodzenia uzyskać można 200 zł premii

Aby otrzymać reklamowaną premię, należy przez okres 3 miesięcy zapewnić stały przelew na konto osobiste w wysokości 3000 zł. Jeśli klient nie posiada wynagrodzenia w takiej wysokości, za regularne przelewy w wysokości minimum 1000 zł otrzyma 100 zł.

  1. Płacąc media bezpośrednio przelewem z rachunku, Bank gwarantuje zwrot, za ich poniesienie nawet do 300 zł

Zapewniając regularny wpływ na konto, minimum 1000 zł miesięcznie oraz opłacając podstawowe rachunki za gaz, Internet, energię, tv, wodę, telefon za pośrednictwem konta – Bank zwraca 5% za zapłacone faktury. Maksymalna wartość zwrotu to 300 zł.

  1. Używając karty płatniczej, otrzymujemy propozycję skorzystania z 50 % bonusu do środków uzbieranych, dzięki usłudze CAsaver, maksymalnie do kwoty 300 zł

Za każdym razem, gdy zapłacimy kartą do konta, nawet za drobne zakupy, wybrana przez nas kwota zaokrąglenia, trafia z konta osobistego na nasz oprocentowany Rachunek Oszczędzam – to dodatkowy produkt do Konta dla Ciebie. Sami decydujemy, do jakiej kwoty zaokrąglamy.  Ponadto w promocji, Credit Agricole dokłada 50% do zebranej przez nas sumy zaokrągleń – nawet 25 zł premii miesięcznie, przez cały rok. Dzięki temu możemy zyskać do 300 zł. Wystarczy, że miesięcznie na nasze konto wpłynie min. 1000 zł i zapłacimy kartą minimum 300 zł łącznie za nasze wydatki.

Pakiet dodatkowych korzyści – wsparcie, rabaty, indywidualne warunki kredytu

W ciągu 6 miesięcy, od momentu otwarcia konta, można skorzystać z 6-miesięcznego, darmowego pakietu ubezpieczeniowego – Pomoc dla Ciebie w skład, którego wchodzi: Pomoc Zdrowie, Pomoc Dom, Pomoc Telefon i Kieszeń. Po ustaniu promocyjnego okresu zapłacimy za niego 9,50 zł miesięcznie. Dodatkowo można skorzystać z pakietu poszerzonego płatnego 16 zł miesięcznie: Pomoc Komputer i Internet oraz Pomoc Samochód.

Credit Agricole proponuje nam ponadto przystąpienie do Klubu Rabatów, z którego możemy korzystać w blisko 100.000 miejsc w Polsce. Oferta jest o tyle kusząca, bo promocyjne zakupy możemy dokonać w najpopularniejszych sklepach i punktach usługowych. Dodatkowo rejestrując się za pośrednictwem portali społecznościowych, system będzie nas informował o rabatach najbardziej dopasowanych do naszych potrzeb.

W ramach omawianego produktu Bank zapewnia dostęp do Indywidualnej Linii Kredytowej. RRSO wynosi 19,10%.

4 miesiące zysków z Rachunkiem Oszczędzam

W ramach produktu Konto dla Ciebie możemy otworzyć automatycznie Rachunek Oszczędzam. Przez 4 miesiące mamy zagwarantowane oprocentowanie w wysokości 3% z kwartalną kapitalizacją odsetek. O ile nie byliśmy wcześniej posiadaczami tego typu konta. Po 4 miesiącach przechodzimy na oprocentowanie w wysokości zaledwie 0,14%. Jednak ten fakt i tak możemy zapisać na plus, gdyż rachunek główny nie jest w ogóle oprocentowany.

Karta taka jak Ty – zaprojektuj ją

Nie lada gratka dla osób lubiących spersonalizowane produkty. W ramach produktu Konto dla Ciebie możemy sami wybrać wizerunek karty spośród kilkudziesięciu dostępnych grafik. Opłata za wydanie tego typu karty wynosi 15 zł dla posiadaczy Konta dla Ciebie oraz 10 zł dla Konta dla Ciebie Go! I Konta dla Ciebie MOVE!

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.