poniedziałek, 15 lipca, 2024
Strona główna » Hard fork Bitcoina – czyli jak zdobyć Bitcoin Cash za darmo

Hard fork Bitcoina – czyli jak zdobyć Bitcoin Cash za darmo

autor Redakcja
0 komentarz

1 sierpnia dokonał się „hard fork” Bitcoina, czyli podział najpopularniejszej kryptowaluty – Bitcoina [BTC/XBT] na dwie oddzielne monety „Bitcoin” [BTC] oraz „Bitcoin Cash” [BCC]. Wiele serwisów rozpisało się, czym jest Hard fork i po co go wprowadzono. Jednak trudno znaleźć informacje o tym, jak pozyskać DARMOWEGO Bitcoin Cash. Sprawdziliśmy na własnych Bitcoinach, jak dokonać podziału, czy jest to możliwe, co jest niezbędne do tego procesu. Stworzyliśmy krótką instrukcję, jak pozyskać Bitcoin Cash – krok po kroku.

Jedyny poradnik, który pozwoli Ci pozyskać bitcoin cash

Jeśli 1 sierpnia 2017 r. o godzinie 14:20 (czasu polskiego) posiadałeś w swoim portfelu Bitcoiny [BTC] – jesteś właścicielem takiej samej ilości Bitcoin Cash [BCC], które tak naprawdę otrzymałeś za darmo i warto po nie sięgnąć.

Jeden BCC kosztuje na jednej z najpopularniejszych giełd w Polsce ponad 1900,00 zł.

Wiele się mówiło o bezpieczeństwie podczas przenoszenia swoich kluczy prywatnych i publicznych do portfeli obsługujących Bitcoin Cash. Dlatego też nasi analitycy sprawdzili to na własnej skórze oraz własnych Bitcoinach i przygotowali, krótki i bardzo praktyczny poradnik, jak sięgnąć za damo po swoje BCC. Musisz uzbroić się w czas, sprzęt i cierpliwość.

Bitcoin to nie zabawa

Bitcoin to inwestycja. Niech nie zmylą Cię mitologiczne historie o wielkich fortunach wypracowanych na kryptowalucie. Jak każda inwestycja niesie ze sobą ryzyka. Nawet jeśli inwestujesz i jesteś w ten temat zaangażowany – warto abyś spojrzał na ten temat inaczej, dzięki chłodnej perspektywie i analizie naszych specjalistów.

Zbadali oni sytuację Bitcoina i próbowali odpowiedzieć na pytanie – czy Bitcoin to okazja inwestycyjna, czy bańka spekulacyjna?

Polecamy Ci ten artykuł. Jest tam wiele ciekawych informacji, także o tym, jakie zyskowne alternatywy dla Bitcoina są w zasięgu każdego inwestora.

Warunki pozyskania Bitcoin Cash

Pierwszy i najważniejszy: w dniu 1 sierpnia 2017 r. o g. 14:20 (czasu polskiego) POSIADAŁEŚ na swoim portfelu Bitcoin [BTC].

WAŻNE! Jeśli wydałeś swojego Bitcoina po tej dacie, nic się nie martw, dalej masz na swoim Adresie Bitcoin Cash [BCC], którego jak na razie nie widzisz i nie możesz wydać. Przeczytaj nasz poradnik, a jeśli wszystko się powiedzie – za darmo otrzymasz BCC.

Drugi – to posiadanie przez Ciebie klucza publicznego i klucza prywatnego do Adresu portfela, na którym w trakcie Forka znajdowały się Twoje Bitcoiny.

Trzeci warunek to ściągnięcie Portfela BCC. Jest ich kilka. My korzystaliśmy z Bitcoin-ABC, który pobierzesz prosto ze strony producenta pod adresem: https://www.bitcoinabc.org/

Jeśli spełniłeś te warunki to możesz zaczynać pozyskanie swoich Bitcoin Cashy z pomocą naszego poradnika, który pobierzesz zostawiając nam swój mail. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy się udało i jakie tematy z zakresu kryptowalut Was interesują.


A Twoim zdaniem, Bitcoin to okazja inwestycyjna czy bańka spekulacyjna ?

You may also like

Targeto.pl to niezależny serwis analityczny, stworzony przez specjalistów rynku finansowego. 

Zawiera unikalne, fachowe analizy, przeglądy, raporty oraz komentarze dotyczące najbardziej perspektywicznych produktów i rozwiązań inwestycyjnych.

Serwis targeto.pl prowadzony jest w celach edukacyjno-informacyjnych.

Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są prywatnymi opiniami autorów i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).

Autorzy nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów zawartych na tej stronie, a czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

© targeto.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.