FAQ

W Notowaniach znajdziesz wyczerpujące informacje i dane o szczegółach wszystkich, dostępnych na polskim rynku, otwartych i specjalistycznych funduszy inwestycyjnych. Jest ich ponad 500 - polskich i zagranicznych, dostępnych na polskim rynku, w bankach, TFI, na platformach transakcyjnych.

Fundusze z notowań możesz wyszukiwać za pomocą dostępnej nad tabelą wyszukiwarki funduszy. Możesz również korzystać z filtra dla funduszy. Pomoże Ci on w posortowaniu listy notowań wg Twoich indywidualnych wymagań.

Ponad 500 funduszy inwestycyjnych możesz więc sortować nie tylko wg grup funduszy, ale też wg konkretnych obszarów, TFI, wskaźnika ryzyka, platformy transakcyjnej i wg wielu innych parametrów.

Korzystanie z filtra ułatwi Ci tworzenie własnego portfela lub budowanie osobistej listy obserwowanych funduszy.

Notowania funduszy ułożone są alfabetycznie. Z samej tabeli dowiesz się:

  • w jakie aktywa i na którym rynku inwestuje fundusz,
  • jaka jest jego aktualna wycena,
  • jak przedstawia się zmiana procentowa w sześciu przedziałach czasowych.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji – kliknij nazwę funduszu. Wówczas wyświetlą się informacje o strukturze i głównych parametrach funduszu.

Wykupując płatny dostęp do serwisu – zostanie odblokowana opcja szczegółów funduszu, gdzie znajdziesz m.in. dane o wskaźnikach efektywności oraz pliki do pobrania, zawierające informacje o parametrach funduszy.

Tak. Możesz przeszukiwać notowania funduszy i dodawać wybrane pozycje do obserwowanych.

Pamiętaj! Aby mieć więcej miejsca na obserwowanie funduszy, warto kupić dopasowany do Twoich potrzeb poziom dostępu.

Tak. Możesz ustawiać alerty przy funduszach z poziomu Notowań Funduszy.