FAQ

Możesz bez opłat korzystać z naszych podstawowych narzędzi w dostępie FREE:

Lub korzystać z wszystkich naszych funkcjonalności w dostępie PREMIUM za 49 zł/miesięcznie.

Dodatkowe narzędzia w dostępie PREMIUM:

Rejestracja w Targeto.pl daje bezpłatny dostęp do podstawowych narzędzi Targeto w dostępie FREE oraz dodatkowych usług w dostępie PREMIUM.

Nie. Do pełnego korzystania z narzędzi Targeto.pl nie potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy dowolna przeglądarka internetowa.

W dostępie FREE serwis oferuje całkowicie bezpłatny dostęp do:

 • NOTOWAŃ z funkcją tworzenia własnych list obserwowanych funduszy i list alertów do wycen oraz bazą szczegółowych informacji o funduszach.
 • RANKINGU FUNDUSZY z ocenami jakości zarządzania funduszami przez TFI oraz funkcją tworzenia własnych list obserwowanych, alertów oraz dostępem do szczegółów wszystkich ocenionych funduszy.
 • PORTFELI WŁASNYCH
 • Listy OBSERWOWANYCH i listy własnych ALERTÓW wycen.
 • Szczegółowych informacji o funduszach inwestycyjnych.
 • Powiadomień e-mail o zmianach wycen obserwowanych funduszy.

W dostępie PREMIUM serwis oferuje dodatkowo dostęp do:

 • PORTFELI TARGETO - propozycje analityków Targeto.pl, gotowe portfele składające się z najlepiej ocenionych funduszy, inwestujących na konkretnych rynkach (akcji, obligacji skarbowych i korporacyjnych. Portfele są dopasowane do aktualnych ofert mBanku, Bossafund, f-Trust, Starfunds. Zmiany, jakich dokonują na tych portfelach analitycy Targeto.pl są przesyłane do użytkowników.
 • Okazji inwestycyjnych - hotFUND - listy perspektywicznych funduszy oraz sugerowanych progów bezpieczeństwa stop loss i take profit.
 • ALERTÓW SMS

Jeśli potrzebujesz wsparcia w aktywacji, dopasowaniu usługi do Twoich potrzeb lub masz pytania związane z korzystaniem narzędzi napisz do nas na info@targeto.pl

 

Tak. Dzięki zarejestrowaniu się w serwisie i wybraniu odpowiedniego dla Ciebie poziomu dostępu zyskujesz miejsce w panelu Moje Targeto, gdzie dostępne są:

W dostępie FREE:

Dodatkowo w dostępie PREMIUM dostępne są również:

Jeśli potrzebujesz wsparcia przy konfiguracji indywidualnego panelu, napisz do nas: info@targeto.pl

Informacje o zmianach będą wysyłane do Ciebie w formie alertów e-mail i alertów SMS (w dostępie PREMIUM).

 1. Po dodaniu alertu do wyceny funduszu - otrzymasz powiadomienie o przekroczeniu ustalonych przez Ciebie progów dla zysku lub straty.
 2. Jeśli masz dostęp do usługi hotFUND - otrzymasz informacje osiągnięciu progów stop loss i take profit przez fundusze z listy okazji inwestycyjnych. 

Wszystkie alerty docierają tylko do zarejestrowanych użytkowników! Warto posiadać własne, bezpłatne konto na targeto.pl. Oraz aktywować dostęp PREMIUM i uzupełnić numer telefonu, aby otrzymywać powiadomienia bezpośrednio na telefon i zawsze być na bieżąco ze swoimi inwestycjami.

Nie. Targeto.pl nie sprzedaje jednostek, czy certyfikatów funduszy inwestycyjnych. To serwis analizujący wszystkie, dostępne na polskim rynku otwarte i specjalistyczne fundusze inwestycyjne. Jeśli chcesz zacząć inwestować w fundusze lub chcesz dowiedzieć się, gdzie inwestować w fundusz, który wybrałeś za pomocą Targeto.pl - napisz do nas na info@targeto.pl.

Politykę Prywatności serwisu znajdziesz w stopce strony, w dziale Regulaminy.

Regulamin serwisu Targeto.pl znajdziesz w stopce strony, w dziale Regulaminy.

Naszym celem jest zwiększenie świadomości finansowej Polaków. Chcemy wskazać skuteczne sposoby pomnażania oszczędności oraz dać możliwość sprawdzenia wyników inwestycji.

Analizujemy wszystkie dostępne na polskim rynku fundusze inwestycyjne.

Tworzymy portfele modelowe i strategie w oparciu o oferty najpopularniejszych platform transakcyjnych.

Do obserwowanych i portfeli własnych możesz dodawać fundusze, które można kupić za 0 zł lub po obniżonych opłatach.

Alerty, które otrzymujesz to wynik bardzo szczegółowych analiz funduszy inwestycyjnych.

Badamy:

 • potencjał funduszy inwestycyjnych w kontekście realiów rynkowych,
 • aktywa, w które inwestują fundusze,
 • potencjał inwestycyjny funduszy i wskazujemy tendencje na najbliższe 12 miesięcy,
 • efektywność i jakość zarządzania funduszami przez TFI i nadajemy oceny, które wskazują najlepiej zarządzane fundusze,

Korzystamy ze wskaźników makroekonomicznych i jakościowych, analizy fundamentalnej i technicznej oraz badamy kształtowanie się polityki monetarnej.