FAQ

Ze wszystkich informacji Targeto.pl możesz korzystać nieodpłatnie i bez rejestracji. Aby zachować informacje o funduszach w indywidualnym panelu Moje Targeto - niezbędna jest rejestracja.

Możesz korzystać z podstawowych narzędzi:

Lub wybrać nasze dodatkowe usługi:

Jeśli chcesz korzystać z pełni funkcjonalności narzędzi i powiadomień - załóż bezpłatne konto. Prócz dostępu do narzędzi otrzymasz także aktualności z naszego bloga na e-mail. O zmianach w obserwowanych przez Ciebie funduszach - powiadomimy Cię poprzez e-mail lub SMS.


Rejestracja w Targeto.pl daje bezpłatny dostęp do podstawowych narzędzi Targeto oraz dodatkowych usług - do wyboru.


Nie. Do pełnego korzystania z narzędzi Targeto.pl nie potrzebujesz specjalistycznego oprogramowania. Wystarczy dowolna przeglądarka internetowa.

Serwis oferuje całkowicie bezpłatny dostęp do:

 • NOTOWAŃ z funkcją tworzenia własnych list obserwowanych funduszy i list alertów do wycen oraz bazą szczegółowych informacji o funduszach.

Dodatkowo, do listy ALERTÓW możliwe jest aktywowanie dodatkowego powiadamiania o alercie do wyceny funduszu w formie wiadomości SMS.

 • RANKINGU FUNDUSZY z ocenami jakości zarządzania funduszami przez TFI oraz funkcją tworzenia własnych list obserwowanych, alertów oraz dostępem do szczegółów wszystkich ocenionych funduszy.

Korzystając z rankingu możliwe jest również tworzenie własnego portfela.

 • PORTFELI TARGETO - propozycje analityków Targeto.pl, gotowe portfele składające się z najlepiej ocenionych funduszy, inwestujących na konkretnych rynkach (akcji, obligacji skarbowych i korporacyjnych. Portfele są dopasowane do aktualnych ofert mBanku, Bossafund, f-Trust, Starfunds. Zmiany, jakich dokonują na tych portfelach analitycy Targeto.pl są przesyłane do użytkowników.
 • Okazji inwestycyjnych hotFUND - listy perspektywicznych funduszy oraz sugerowanych progów bezpieczeństwa stop loss i take profit.


Jeśli potrzebujesz wsparcia w aktywacji, dopasowaniu usługi do Twoich potrzeb lub masz pytania związane z korzystaniem narzędzi napisz do nas na info@targeto.plTak. Dzięki zarejestrowaniu się w serwisie i wykupieniu odpowiedniego dla Ciebie poziomu dostępu zyskujesz miejsce w panelu Moje Targeto, gdzie dostępne są:


Jeśli potrzebujesz wsparcia przy konfiguracji indywidualnego panelu, napisz do nas: info@targeto.pl

Informacje o zmianach będą wysyłane do Ciebie w formie alertów sms i e-mail.

 1. Po dodaniu funduszu do obserwowanych otrzymasz alerty o najważniejszych aktualizacjach (np. dokumentów, oceny w rankingu, opłat). Możesz również otrzymać alerty szczególne, gdy na rynku funduszy, które obserwujesz wydarzy się coś istotnego.
 2. Po dodaniu alertu do wyceny funduszu i wprowadzeniu numeru telefonu - otrzymasz powiadomienie o przekroczeniu ustalonych przez Ciebie progów dla zysku lub straty.
 3. Gdy analitycy Targeto.pl dokonają zmian w swoich portfelach - otrzymasz powiadomienie, jakie szczegółowe zmiany zostały wprowadzone.
 4. Gdy analitycy Targeto.pl dokonają korekty progów bezpieczeństwa, dodadzą lub usuną hotFUND - otrzymasz informacje o zmianach w okazjach inwestycyjnych.


Wszystkie alerty docierają tylko do zarejestrowanych użytkowników! Warto posiadać własne, bezpłatne konto na targeto.pl oraz uzupełnić numer telefonu, aby być zawsze na bieżąco ze swoimi inwestycjami.

Aby otrzymywać alerty o aktualizacjach informacji o funduszach - należy posiadać konto na Targeto.pl. Wówczas na e-mail będą spływały alerty o:

 • aktualizacjach szczegółów funduszy,
 • ważne informacje dot. obserwowanych funduszy
 • powiadomienia o przekroczeniu Twoich progów zysku lub dopuszczalnej straty - ustawionych do wyceny funduszu
 • powiadomienia hotFUND - dodanie nowych, usunięcie lub zmiany w progach stop loss, take profit
 • informacje o zmianach w portfelach Targeto

Warto uzupełnić numer telefonu - wówczas otrzymasz także szybkie alerty SMS o zmianach w Twoich inwestycjach.

Nie. Targeto.pl nie sprzedaje jednostek, czy certyfikatów funduszy inwestycyjnych. To serwis analizujący wszystkie, dostępne na polskim rynku otwarte i specjalistyczne fundusze inwestycyjne. Jeśli chcesz zacząć inwestować w fundusze lub chcesz dowiedzieć się, gdzie inwestować w fundusz, który wybrałeś za pomocą Targeto.pl - napisz do nas na info@targeto.pl.

Politykę Prywatności serwisu znajdziesz w stopce strony, w dziale Regulaminy.

Regulamin serwisu Targeto.pl znajdziesz w stopce strony, w dziale Regulaminy.

Naszym celem jest zwiększenie świadomości finansowej Polaków. Chcemy wskazać skuteczne sposoby pomnażania oszczędności oraz dać możliwość sprawdzenia wyników inwestycji.

Analizujemy wszystkie dostępne na polskim rynku fundusze inwestycyjne.

Tworzymy portfele modelowe i strategie w oparciu o oferty najpopularniejszych platform transakcyjnych.

Do obserwowanych i portfeli własnych możesz dodawać fundusze, które można kupić za 0 zł lub po obniżonych opłatach.

Alerty, które otrzymujesz to wynik bardzo szczegółowych analiz funduszy inwestycyjnych.

Badamy:

 • potencjał funduszy inwestycyjnych w kontekście realiów rynkowych,
 • aktywa, w które inwestują fundusze,
 • potencjał inwestycyjny funduszy i wskazujemy tendencje na najbliższe 12 miesięcy,
 • efektywność i jakość zarządzania funduszami przez TFI i nadajemy oceny, które wskazują najlepiej zarządzane fundusze,

Korzystamy ze wskaźników makroekonomicznych i jakościowych, analizy fundamentalnej i technicznej oraz badamy kształtowanie się polityki monetarnej.