FAQ

hotFUND, czyli okazja inwestycyjna wybrana przez analityków Targeto.pl, spośród ponad 500 funduszy inwestycyjnych. To informacja o funduszu inwestycyjnym z perspektywą zysku, który został wybrany na podstawie szczegółowych analiz.

Fundusz taki, publikowany jest w Moim Targeto - na liście obserwowanych - jako okazja inwestycyjna oraz na liście alertów - jako informacja o progach bezpieczeństwa stop loss oraz take profit.

Informacja o nowej okazji inwestycyjnej jest publikowana we wszystkich kanałach komunikacji - na fanpage Targeto- Praktycznie o funduszach inwestycyjnych, na blogu Targeto - w kategorii OKAZJA oraz w formie mailingu.

Najszersze informacje o funduszu udostępniane są na blogu. Analitycy Targeto.pl publikują dokładną analizę funduszu. Opisują szczegółowo informacje o rynku, na którym wybrany funduszu inwestuje, jakie wydarzenia wpłynęły na jego wyniki.

Użytkownicy Targeto.pl otrzymują na e-mail alert o dodaniu nowej inwestycji na listę. Wszyscy, którzy aktywowali usługę hotFUND - mają dostęp do listy wszystkich hotFUND - okazji inwestycyjnych oraz do informacji o ich progach bezpieczeństwa. Mogą spośród typowanych przez Targeto.pl okazji - wybrać te, które będą rzeczywistą inwestycją.

Każdy, kto aktywował listę hotFUND otrzymuje również powiadomienia SMS/email, gdy fundusz przekroczy zakładane progi bezpieczeństwa. Jest to doskonała podpowiedź dla tych, którzy zdecydowali się w hotFUND inwestować - aby wyjść z inwestycji bezpiecznie.

 

hotFUND - okazja inwestycyjna składa się z:

- wybranego funduszu o pozytywnych perspektywach, dostępnego na liści okazji w Moim Targeto, w Obserwowanych

- progów bezpieczeństwa stop loss i take profit, zamieszczonych w Moim Targeto, w Alertach

- dokładnej analizy funduszu, przedstawionej w formie artykułu oraz atrakcyjnych slajdów ze skrótem informacji, umieszczanych na blogu w kategorii OKAZJE

- powiadomień e-mail i SMS o przekroczeniu progu stop loss i take profit

- informacji w socialmediach nt. wybranej okazji - na fanpage Targeto - praktycznie o funduszach inwestycyjnych

 

hotFUND jest usługą dostępną w dostępie PREMIUM. Aby z niej skorzystać, wystarczy ją aktywować w dziale USŁUGI lub na podstronie hotFUND.